Trwa ładowanie...

Posłowie PO jadą na Woodstock. Pokazali zdjęcia z trasy

Już w czwartek w Kostrzynie nad Odrą startuje kolejny przystanek Woodstock. Na imprezie nie zabraknie polityków Platformy Obywatelskiej, którzy zdjęciami z trasy chwalą się już w internecie.
Share
Posłowie PO jadą na Woodstock. Pokazali zdjęcia z trasy
Źródło: twitter.com
d3ddnb0

W ostatnich dniach w sieci głośno było o nietypowej akcji działaczy PO, którzy nad polskim morzem opowiadali plażowiczom o demokracji, konstytucji i wolności słowa. Tym razem politycy ruszyli na imprezę organizowaną przez Jurka Owsiaka.

W drodze na Woodstock są już m.in. były minister sprawiedliwości Borys Budka z żoną i córką, były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz, posłanki Marta Golbik, Krystyna Skibińska i Kinga Gajewska, posłowie Arkadiusz Myrcha, Zbigniew Konwiński i Leszek Ruszczyk.

Instytut Obywatelski poinformował z kolei, że w tzw. strefie Wolnego Mikrofonu pojawią się także przewodniczący PO Grzegorz Schetyna oraz senator Waldemar Sługocki.

d3ddnb0

Nasi wysłannicy Karolina Rogaska i Jarek Kociszewski specjalnie dla was relacjonują każdą minutę Przystanku Woodstock. Kostrzyn nad Odrą pęka w szwach od atrakcji jakie przygotowała dla woodstokowiczów WOŚP. Zobaczcie TUTAJ, co ciekawego dzieje się na najpopularniejszym polskim festiwalu.

Z szacunków organizatorów wynika, że już we wtorek na terenie festiwalu było już ok. 50 tys. ludzi. Nad ich bezpieczeństwem czuwa prawie pół tysiąca funkcjonariuszy policyjnej prewencji z całej Polski. Jak poinformował rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy, na parkingach przygotowanych na potrzeby festiwalu znajduje się ponad 3,2 tys. samochodów, ale większość uczestników przyjedzie pociągami.

- W mieście i na polu namiotowym festiwalu zaczyna robić się gęsto - powiedział Maludy. - Na razie w mieście nie doszło do poważnych incydentów. Odnotowaliśmy 13 przestępstw, głównie związanych z posiadaniem narkotyków i 40 wykroczeń - dodał.

d3ddnb0

Podziel się opinią

Share
d3ddnb0
d3ddnb0
Więcej tematów