Trwa ładowanie...

Poseł spotkał w pociągu Kamila Stocha. Wielka klasa polskiego skoczka

Poseł Józef Brynkus z Kukiz15' pochwalił się w sieci zdjęciem z Kamilem Stochem. Podczas przypadkowego spotkania neśmiało poprosił sportowca o podarunek na licytację. Kamil Stoch nie wahał się ani chwili.

Share
Poseł spotkał w pociągu Kamila Stocha. Wielka klasa polskiego skoczkaŹródło: poselbrynkus.pl, fot: poselbrynkus.pl
d1sqgny

"Jako poseł podróżuję często pociągami. Spotykam różnych ludzi. Wywierają na mnie różne wrażenie. Ostatnio jadąc z Warszawy do Krakowa spotkałem Kamila Stocha z żoną" - rozpoczął swój wpis poseł Józef Brynkus.

Gdy zwrócił innym posłom uwagę, że jadą jednym pociągiem z mistrzem olimpijskim, wtedy posłanka Anna Czech wpadła na genialny pomysł. "Znana z charytatywnej działalności, stwierdziła, że może poprosiłbym Kamila Stocha o jakąś pamiątkę od niego, którą wystawi na licytację w organizowanej przez nią akcji charytatywnej" - pisze poseł na swojej stronie.

Jak sam to określił, podszedł "nieśmiało" do skoczka. "Nie okazało się, ale się potwierdziło, że Kamil jest niezwykle miłym, skromnym i ujmującym człowiekiem. Podobnie jak jego żona" - podkreśla.

I dodaje: "Państwo Stochowie zgodzili się przeznaczyć jakąś pamiątkę na dobroczynną aukcję, a ja zrobiłem sobie z Kamilem zdjęcie, które traktuję jako wielkie dla mnie wyróżnienie."

d1sqgny
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sqgny
Więcej tematów