Trwa ładowanie...
dxiblr1

Policja zatrzymała oszustkę. Ukrywała się z dzieckiem w lesie

34-letnia kobieta, poszukiwana dwoma listami gończymi przez 13 prokuratur w całym kraju, została zatrzymana przez policję w lesie koło Istebnej na Śląsku. Kobieta ukrywała się tam razem ze swoją 5-letnią córeczką - informuje cieszyńska policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zatrzymała oszustkę. Ukrywała się z dzieckiem w lesie
(KPP Cieszyn)
dxiblr1

Informację o kobiecie z małym dzieckiem, która prawdopodobnie zamieszkała w lesie, z dala od ludzkich zabudowań, policjanci otrzymali od mieszkańców Istebnej. Podejrzenia mieszkańców okazały się słuszne. Na miejscu policjanci znaleźli obozującą pod gołym niebem kobietę z 5-letnią córeczką.

Funkcjonariusze ustalili, że kobieta od co najmniej kilku dni mieszkała w lesie z córeczką. Obie miały co prawda ciepłe ubrania, ale o tej porze roku w górach temperatura w nocy bardzo szybko spada poniżej zera.

Policjanci natychmiast wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Lekarze stwierdzili, że stan dziecka i kobiety jest dobry.

dxiblr1

Dlaczego kobieta ukrywała się w lesie z małą córeczką? Sprawa wyjaśniła się, gdy policjanci poznali tożsamość kobiety. Okazało się, że kobieta jest ścigana za 300 oszustw.

Teraz 34-latka odpowiadać będzie nie tylko za oszustwa, ale także za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo. Grozi jej za to nawet 5 lat więzienia.

Źródło: KPP w Cieszynie

dxiblr1

Podziel się opinią

Share

dxiblr1

dxiblr1
Więcej tematów