Trwa ładowanie...
d2819c8

Policja ujawnia kolejne zdjęcia zamordowanej 17-letniej Agaty. Jest zapis monitoringu

Nadal trwają poszukiwania osób mogących wiedzieć coś o zabójstwie 17-letniej Agaty z Wejherowa, której ciało znalezione zostało w sobotę w Gdańsku-Brzeźnie. Policja publikuje kolejne zdjęcia dziewczyny. Tym razem z monitoringu SKM i jednego ze sklepów w Sopocie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja ujawnia kolejne zdjęcia zamordowanej 17-letniej Agaty. Jest zapis monitoringu
(Radio Gdańsk)
d2819c8

Widać na nich Agatę kilka godzin przed śmiercią. Kamery zarejestrowały ją w sklepie przy Alei Niepodległości w Sopocie, w sobotę tuż po godz. 10.00. Na innych nastolatka 20 minut później idzie peronem SKM w Kamiennym Potoku. Prowadzi żółty rower, którego mimo poszukiwań dotąd nie odnaleziono.

Ostatni raz Agatę widziano w sobotę o godz. 17:21 przy hipermarkecie Real przy ul. Kołobrzeskiej w Gdańsku. Według dotychczasowych ustaleń zgon nastąpił w godzinach wieczorno-nocnych z soboty na niedzielę.

Agata w sobotę ubrana była w czarno-czerwoną bluzę polarową. Miała na sobie czarny podkoszulek z krótkim rękawem z napisem "BOUYGUS ENERGIES AND SERWICES" oraz czarno-szarą termoaktywną bluzkę z długim rękawem. Na głowie miała ciemną bawełnianą czapkę, na szyi tzw. arafatkę w czarno-białą kratę. Dziewczyna była w czarnych jeansowych spodniach i czarnych sportowych butach Nike. Agata miała także plecak koloru czarnego z napisem na przedniej kieszeni o treści "INVECT". Mogła poruszać się na jaskrawo-żółtym rowerze bez oznaczeń z prostą kierownicą i saszetką na narzędzia.

 (fot. Radio Gdańsk)
((fot. Radio Gdańsk))

Wszystkie osoby, które rozpoznają nastolatkę, widziały ją lub wiedzą coś na temat okoliczności jej śmierci proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku pod nr tel. 58 32 16 222, Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku pod nr tel. 58 32 15 333 albo z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 997.

d2819c8

Podziel się opinią

Share
d2819c8
d2819c8
Więcej tematów