Trwa ładowanie...
d1uiqb3
IAR

Policja chce aresztu po zabójstwie w Krakowie

Policja zawnioskuje o tymczasowy areszt dla czterech mężczyzn, zamieszanych w zabójstwo na osiedlu Kazimierzowskim w Krakowie - dowiedziało się Radia Kraków. Po południu w tej sprawie decyzję wyda sąd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja chce aresztu po zabójstwie w Krakowie
(WP.PL)
d1uiqb3

Przesłuchania sześciu zatrzymanych osób trwały do późnych godzin nocnych. Dwie kobiety zwolniono do domu, a czterej mężczyźni zostaną najprawdopodobniej tymczasowo aresztowani, bo to oni brali udział w bójce. Przyznali oni, że było to przypadkowe spotkanie i przypadkowa kłótnia, która przerodziła się w bijatykę. Mężczyzna, który jest podejrzany to zadanie śmiertelnego ciosu wraz z innym najbardziej agresywnym kolegą, był już karany za rozboje.

Mariusz Ciarka z małopolskiej policji powiedział, że osobom nietrzeźwym wystarczy byle jaki pretekst do bójki, a w przeszłości były przypadki, że pretekstem do rękoczynów było złe spojrzenie, czy odezwanie się w sposób niewłaściwy.

Do tragedii doszło w piątek późnym wieczorem na osiedlu Kazimierzowskim w Bieńczycach, jednej z dzielnic Nowej Huty. Starły się dwie grupy osób, a w ruch poszły noże i rozbite butelki. W wyniku bójki 31-latek trafił z ranami kłutymi do szpitala, gdzie zmarł po kilkugodzinnej reanimacji. Podejrzanych zatrzymano wczoraj. Byli nietrzeźwi.

d1uiqb3

Podziel się opinią

Share
d1uiqb3
d1uiqb3
Więcej tematów