Trwa ładowanie...

Pogoda na piątek 31 maja. Bezchmurne niebo w Warszawie. Ciepło w Krakowie i Wrocławiu

Pogoda na piątek 31 maja w kilku największych miastach w Polsce. Sprawdzamy, jakiej pogody mogą spodziewać się mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska.

Share
Pogoda na piątek 31 maja. Bezchmurne niebo w Warszawie. Ciepło w Krakowie i Wrocławiu
Źródło: Shutterstock.com
dy372q9

Pogoda na piątek 31 maja – Warszawa

Weekend w Warszawie zapowiada się bardzo słonecznie i ciepło. Już w piątek na mieszkańców Warszawy czeka miła niespodzianka. Niebo nad miastem zagości bezchmurne niebo, a temperatura od rana będzie zachęcała do spacerowania. O godzinie 8 termometry pokażą 14 st. C, a temperatura odczuwalna wyniesie 12 st. C. Najcieplej będzie po południu. Od godziny 14 słupki rtęci będą pokazywały 21 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie ok. 20 st. C. Do wychodzenia z domu zachęci również niewielki wiatr. Jego prędkość nie powinna przekraczać 10 km/h.

Pogoda na piątek 31 maja – Kraków

W piątek poprawy pogody mogą wyczekiwać również mieszkańcy Krakowa. Co prawda na pełne słońce przyjdzie poczekać co najmniej do soboty, ale w piątek przestanie padać. W górę powędrują również słupki rtęci. Rano, około godziny 8, termometry pokażą 12 st. C, a odczuwalne będzie 10 st. C. Znacznie wyższej temperatury można spodziewać się po południu. O godzinie 14 termometry pokażą 19 st. C (odczuwalne 18 st. C). Do spacerowania zachęci również niewielki wiatr. Jego prędkość nie powinna dziś przekroczyć 10 km/h.

Pogoda na piątek 31 maja – Wrocław

Ciepło i pogodnie w piątek będzie również we Wrocławiu. Ze słońca będzie można cieszyć się tylko rano. Od godziny 11 niebo przysłonią chmury, przez co będzie można liczyć jedynie na nieliczne przejaśnienia. Spacerom z pewnością będzie sprzyjała temperatura. O godzinie 8 rano termometry pokażą 13 st. C, a odczuwalne będzie 12 st. C. Najwyższych temperatur należy spodziewać się około godziny 14. Słupki rtęci wzrosną wtedy nawet do 21 st. C, a odczuwalne będą 22 st. C. Wypoczywającym poza domem nie będzie dokuczał wiatr. Jego prędkość osiągnie maksymalnie 10 km/h.

dy372q9

Pogoda na piątek 31 maja – Gdańsk

W piątek pogoda zaskoczy mieszkańców Gdańska. Nie ma co liczyć na spacery przy bezchmurnym niebie, ale już dziś można spodziewać się nieco wyższej temperatury. Rano termometry pokażą 16 st. C, a odczuwalne będzie 15 st. C. Po południu ociepli się maksymalnie do 18 st. C. Taką samą wartość przyjmie temperatura odczuwalna. W Gdańsku nie powinien dawać się we znaki wiatr. Jego prędkość osiągnie maksymalnie 15 km/h.

dy372q9

Podziel się opinią

Share
dy372q9
dy372q9
Więcej tematów