Trwa ładowanie...

Pogoda na dziś – wtorek 4 czerwca. Letnia pogoda w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku

Pogoda na dziś (wtorek 4 czerwca) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jaka będzie dziś pogoda w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Share
Pogoda na dziś – wtorek 4 czerwca. Letnia pogoda w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i GdańskuŹródło: WP.PL
d3ty7ef

Pogoda Warszawa – wtorek 4 czerwca

Lato w pełni. Pogoda w Warszawie zachwyci dziś bezchmurnym niebem i bardzo wysoką temperaturą. Poranne wyjście z domu może być bardzo miłym doświadczeniem. O godzinie 7 rano termometry pokażą 19 st. C, a temperatura odczuwalna wyniesie 20 st. C. Po południu pogoda przyniesie na myśl wakacje. Słupki rtęci zatrzymają się na 27 kresce, a odczuwalne może być nawet 30 st. C. Niewielkie ochłodzenie może dawać wiatr. Jego prędkość wyniesie dziś ok. 13 km/h.

Pogoda Kraków – wtorek 4 czerwca

Pogoda w Gdańsku przyniesie wysokie temperatury, jednak na słoneczną aurę trzeba będzie poczekać do popołudnia. Rano synoptycy przewidują umiarkowane zachmurzenie. O godzinie 7 rano termometry w Gdańsku odnotują 18 st. C. Taką samą wartość przyjmie temperatura odczuwalna. O godzinie 14 zachmurzenie będzie już niewielkie, a słupki rtęci zatrzymają się na 25 st. C. Temperatura odczuwalna będzie o 1 st. C wyższa. Ochłodę w ten bardzo ciepły dzień może dać wiatr. Po południu jego prędkość może przekraczać 20 km/h.

Pogoda Wrocław – wtorek 4 czerwca

Kolejny słoneczny i bardzo ciepły dzień czeka mieszkańców Wrocławia. Pogoda o godzinie 7 rano przyniesie 19 st. C. O wiele cieplej będzie po południu. O godzinie 14 termometry odnotują 26 st. C, a temperatura odczuwalna przekroczy 28 st. C. Aury nie powinien zakłócać wiatr. Jego prędkość przez większość dnia nie przekroczy 10 km/h.

d3ty7ef

Pogoda Gdańsk – wtorek 4 czerwca

Pogoda w Gdańsku nie przyniesie upałów. Na pomorzu będzie dziś kilka stopni chłodniej niż w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Mimo to gdańszczanie mogą dziś liczyć na przyjemną aurę. Od rana będzie słonecznie. O godzinie 7 termometry pokażą 19 st. C. Po południu ociepli się do 22 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie maksymalnie 23 st. C. W Gdańsku może dziś nieco mocniej zawiać. W godzinach 11-16 prędkość wiatru może sięgać 20 km/h. W pozostałej części dnia nie powinna przekraczać 15 km/h.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3ty7ef

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ty7ef
d3ty7ef
Więcej tematów