Trwa ładowanie...

Pogoda na dziś (poniedziałek 3 czerwca). Lato w Warszawie i Wrocławiu. Ciepło również w Krakowie i Gdańsku

Pogoda na dziś (poniedziałek 3 czerwca) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakiej pogody mogą spodziewać się mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska.

Share
Pogoda na dziś (poniedziałek 3 czerwca). Lato w Warszawie i Wrocławiu. Ciepło również w Krakowie i Gdańsku
Źródło: WP.PL
d42lup8

Pogoda na dziś – poniedziałek 3 czerwca Warszawa

W poniedziałek warszawiacy mogą spodziewać się kontynuacji weekendowej pogody. Niebo nadal będzie bezchmurne, a słupki rtęci przekroczą 20 kreskę. Ciepło będzie już w poniedziałkowy poranek. O godzinie 8 rano termometry pokażą 17 st. C. Po południu w Warszawie zagości letnia aura. Słupki rtęci zatrzymają się na 24 st. C, a odczuwalne będzie nawet 26 st. C. W poniedziałek nie powinno być upalnie. Za przyjemną aurę odpowiedzialny będzie wiatr. Jego prędkość rano przekroczy 10 km/h, a po południu osiągnie 20 km/h.

Pogoda na dziś – poniedziałek 3 czerwca Kraków

Na wysokie temperatury mogą dziś liczyć mieszkańcy Krakowa. Na niebie zagości umiarkowane zachmurzenie. O godzinie 8 rano termometry w Krakowie pokażą 18 st. C. Po południu będzie jeszcze cieplej. Słupki rtęci zatrzymają się na 23 kresce, a temperatura odczuwalna może osiągnąć nawet 24 st. C. Niestety popołudniowym spacerom będzie towarzyszył nieco silniejszy wiatr. Po południu jego prędkość przekroczy 20 km/h.

Pogoda na dziś – poniedziałek 3 czerwca Wrocław

Letnia pogoda zagości dziś na ulicach Wrocławia. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się wysokimi temperaturami i bezchmurnym niebem. Pogoda zachwyci już rano. O godzinie 8 termometry pokażą 19 st. C. Po południu słupki rtęci wzrosną nawet do 25-26 st. C, a temperatura odczuwalna może sięgnąć 30 st. C. Letniej pogody nie powinien zakłócać wiatr. Jego prędkość przez większość dnia nie przekroczy 15 km/h.

d42lup8

Pogoda na dziś – poniedziałek 3 czerwca Gdańsk

Poranna pogoda przyniesie bezchmurne niebo oraz niską temperaturę. O godzinie 8 rano termometry pokażą jedynie 11 st. C. Niemalże letniej pogody mieszkańcy Gdańska powinni spodziewać si po południu. O godzinie 14 słupki rtęci zatrzymają się na 19 st. C, a o godzinie 16 może to być 20 st. C. Podobną wartość przyjmie temperatura odczuwalna. Podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu nie powinien dawać się we znaki wiatr. Jego prędkość będzie dziś osiągać od 12 do 18 km/h.

d42lup8

Podziel się opinią

Share
d42lup8
d42lup8
Więcej tematów