Trwa ładowanie...

Pogoda na Dzień Dziecka. Wysokie temperatury i bezchmurne niebo

Pogoda na Dzień Dziecka w kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakiej pogody mogą spodziewać się mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska.

Share
Pogoda na Dzień Dziecka. Wysokie temperatury i bezchmurne niebo
Źródło: WP.PL
d3hf3iz

Pogoda na Dzień Dziecka – Warszawa

Pogoda w Warszawie przyniesie sporo słońca.. Po południu na niebie pojawią się gęste chmury. Jednak około godziny 17 niebo ponownie będzie bezchmurne. Przez cały dzień można liczyć na wysokie temperatury. Już o godzinie 8 rano termometry pokażą 18 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie nawet 19 st. C. Nieco cieplej będzie po południu. O godzinie 14 słupki rtęci zatrzymają się na 23 st. C, a odczuwalne będą 24 st. C. Wysokie temperatury odczuwalne będziemy zawdzięczać delikatnemu wiatrowi. Jego prędkość do godziny 14 nie przekroczy 5 km/h, później wzrośnie maksymalnie do 10 km/h.

Pogoda na Dzień Dziecka – Kraków

W Krakowie, po wielu dniach z pochmurną aurą, nareszcie się rozpogodzi. Pogoda przyniesie dziś wysokie temperatury. Ciepło będzie od rana. O godzinie 8 na termometrach będzie można zobaczyć 15 st. C. Popopołudnie zapowiada się jeszcze cieplej. O godzinie 14 słupki rtęci wzrosną do 22 st. C, a odczuwalne będą 23 st. C. Podczas porannych i popołudniowych spacerów nie będzie dokuczał wiatr. Jego prędkość osiągnie maksymalnie 15 km/h.

Pogoda na Dzień Dziecka – Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka kolejny pochmurny dzień. Pogoda wynagrodzi to wysoką temperaturą. Na spacer warto wybrać się już rano. O godzinie 8 termometry pokażą 17 st. C, a odczuwalne będzie 18 st. C. Po południu temperatura wzrośnie do 23 st. C (odczuwalne 25 st. C). Wrocławianie nie powinni obawiać się wiatru. Jego prędkość nie przekroczy dziś 10 km/h.

d3hf3iz

Pogoda na Dzień Dziecka – Gdańsk

Na przejaśnienia w sobotę będą mogli liczyć również mieszkańcy Gdańska. Po wielu dniach pochmurnej i chłodnej aury, na niebie pojawi się słońce, a temperatura zbliży się do 20 kreski. Na spacer warto wybrać się już rano. Niebo będzie jeszcze zachmurzone, ale termometry pokażą 16 st. C. Po południu, około godziny 14, słupki rtęci zatrzymają się na 19 st. C. Temperatura odczuwalna będzie dziś podobna do tej wskazywanej przez termometry. W sobotę we znaki nie powinien dawać się wiatr. Jego prędkość osiągnie maksymalnie 12 km/h.

d3hf3iz

Podziel się opinią

Share
d3hf3iz
d3hf3iz
Więcej tematów