Trwa ładowanie...
d2obdyg

Poczwórne morderstwo koło Kowna. Zabił swoją rodzinę

Po prawie dobie poszukiwań w całym kraju litewska policja zatrzymała 27-latka, podejrzewanego o zabicie czterech członków swojej rodziny. Mężczyznę ujęto na dworcu autobusowym w Mariampolu, niedaleko polskiej granicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poczwórne morderstwo koło Kowna. Zabił swoją rodzinę
(Policja, Fot: Policja)
d2obdyg

Zwłoki 50-letniego ojca, o rok młodszej matki, jej 37-letniego brata oraz 75-letniej babci zatrzymanego odnaleziono w poniedziałek w domu w miejscowości Gaižėnai w rejonie kowieńskim. Wszyscy mieli rany postrzałowe. Ciężko ranny został także 81-letni dziadek mężczyzny.

Od początku wszystko wskazywało na to, że zbrodni dopuścił się właśnie Egidijus A. Policja natychmiast opublikowała jego zdjęcie, a o poczwórnym morderstwie od kilkudziesięciu godzin mówiła niemal cała Litwa. Śledczy ostrzegali, że poszukiwany może mieć przy sobie broń.

* PRZECZYTAJ TAKŻE: Groźny 33-latek zatrzymany w Rzeszowie. Jest podejrzany o udział w zabójstwie dwojga obywateli Niemiec*

d2obdyg

Mężczyznę, którego wygląd pasował do rysopisu, zauważyli we wtorek około południa podróżni oczekujący na dworcu w Mariampolu. Natychmiast zawiadomili policję, której udało się zatrzymać 27-latka. Jest on w tej chwili przesłuchiwany. Śledczy nie informują jeszcze, czy przyznał się do winy.

Egidijus A. pracował ostatnio jako ochroniarz. Kilka miesięcy wcześniej wrócił z Wielkiej Brytanii, gdzie studiował chemię i nanotechnologię na uniwersytecie w Liverpoolu. Mężczyzna nie był wcześniej karany. Ma dwie siostry: jedna mieszka w Anglii, a druga w Kownie.

delfi.lt

d2obdyg

Podziel się opinią

Share

d2obdyg

d2obdyg
Więcej tematów