Trwa ładowanie...
Pijani rodzice z dzieckiem na kajaku. Doszło do wywrotki

Pijani rodzice z dzieckiem na kajaku. Doszło do wywrotki

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło na rzece Krutyni w okolicach Piecek. Pijani rodzice płynęli kajakiem z półrocznym dzieckiem na rzece Krutyni w okolicach Piecek. W pewnym momencie kajak się wywrócił, a niemowlę wpadło do wody - informuje TVP Info.

Share
d1y5qfb

Do wywrotki doszło w sobotę popołudniu. Wywracający się kajak zauważył wodny patrol policji. - Przy kajaku zauważył mężczyznę i kobietę, która miała na rękach małe dziecko. W tym momencie policjant zauważył, że kobieta oddaje dziecko mężczyźnie, który próbował z tym dzieckiem dojść do brzegu. W pewnym momencie przewrócił się i wpadł do wody razem z dzieckiem - mówiła podinsp. Anna Fic z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie TVP Info.

Na szczęście dziecku nic się nie stało. Jednak po przebadaniu rodziców, okazało się, że 32-letni mężczyzna miał 2,5 promila a 29-letnia kobieta ponad 1 promil alkoholu we krwi.

Za pływanie kajakiem po pijanemu oboje już odpowiedzieli. Zapłacili mandat, bo to wykroczenie, a nie przestępstwo. Teraz będzie sprawdzane, czy narazili zdrowie lub życie dziecka na niebezpieczeństwo.

d1y5qfb

Podziel się opinią

Share
d1y5qfb
d1y5qfb
Więcej tematów