Trwa ładowanie...

Piękna 24-latka wiceszefem MSW

•24-letnia Anastazja Diejewa została zastępcą Arsena Awakowa - ministra spraw wewnętrznych

•Piękność ma odpowiadać za integrację europejską

•Wcześniej doradzała Awakowi w sprawach związanych z projektami społecznymi

Share
Piękna 24-latka wiceszefem MSW
Źródło: Instagram/stasiadeeva
d43fpjw

Objęcie przez 24-letnią piękność ważnego urzędu wywołało w Kijowie kontrowersje. Iryna Heraszczenko, która pełni rolę wiceprzewodniczącej parlamentu, zarzuciła ministrowi spraw wewnętrznych, że ten złamał procedurę. Awakow miał nie skonsultować kandydatury 24-latki z wicepremierem odpowiedzialnym za integrację europejską. - Procedura odbyła się poza konkursem - napisała na swoim Facebooku Hereszczenko.

Jak donosi kijowski tygodnik "Korrespondent" 24-letnia Diejewa była asystentką posła Partii Regionów - Leonida Kożary. Kiedy został on szefem MSZ w rządzie Mykoła Ażarowa młoda piękność została asystentką Jeleny Neteckiej - deputowanej Partii Regionów. Anastazja Diejewa z wykształcenia jest politologiem.

Kontrowersje, jakie pojawiły się wokół nowej współpracownicy rządu, nie spodobały się samemu szefowi MSW. Awakow broni reputacji 24-letniej kobiety i jednocześnie zaznacza, że jest ona doświadczoną pracownicą, która sprawnie posługuje się językiem francuskim i angielskim. Na swoim Facebooku polityk napisał, że takie osoby jak Diejewa trzeba wspierać.

Co ciekawe dziennikarze "Mirror" i "DailyMail" znaleźli w sieci nagie zdjęcia 24-latki. Podobno fotografie udostępniono bez jej wiedzy, być może zostały wykradzione.

d43fpjw

Podziel się opinią

Share
d43fpjw
d43fpjw
Więcej tematów