Trwa ładowanie...
dr0a7cx

Piękna 24-latka wiceszefem MSW

•24-letnia Anastazja Diejewa została zastępcą Arsena Awakowa - ministra spraw wewnętrznych
•Piękność ma odpowiadać za integrację europejską
•Wcześniej doradzała Awakowi w sprawach związanych z projektami społecznymi
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anastasia Deeva
Anastasia Deeva (Instagram/stasiadeeva)
dr0a7cx

Objęcie przez 24-letnią piękność ważnego urzędu wywołało w Kijowie kontrowersje. Iryna Heraszczenko, która pełni rolę wiceprzewodniczącej parlamentu, zarzuciła ministrowi spraw wewnętrznych, że ten złamał procedurę. Awakow miał nie skonsultować kandydatury 24-latki z wicepremierem odpowiedzialnym za integrację europejską. - Procedura odbyła się poza konkursem - napisała na swoim Facebooku Hereszczenko.

Jak donosi kijowski tygodnik "Korrespondent" 24-letnia Diejewa była asystentką posła Partii Regionów - Leonida Kożary. Kiedy został on szefem MSZ w rządzie Mykoła Ażarowa młoda piękność została asystentką Jeleny Neteckiej - deputowanej Partii Regionów. Anastazja Diejewa z wykształcenia jest politologiem.

Kontrowersje, jakie pojawiły się wokół nowej współpracownicy rządu, nie spodobały się samemu szefowi MSW. Awakow broni reputacji 24-letniej kobiety i jednocześnie zaznacza, że jest ona doświadczoną pracownicą, która sprawnie posługuje się językiem francuskim i angielskim. Na swoim Facebooku polityk napisał, że takie osoby jak Diejewa trzeba wspierać.

Co ciekawe dziennikarze "Mirror" i "DailyMail" znaleźli w sieci nagie zdjęcia 24-latki. Podobno fotografie udostępniono bez jej wiedzy, być może zostały wykradzione.

dr0a7cx

Podziel się opinią

Share
dr0a7cx
dr0a7cx
Więcej tematów