Trwa ładowanie...
Perfect mówi szczerze o śpiewaniu "Autobiografii" na koncertach

Perfect mówi szczerze o śpiewaniu "Autobiografii" na koncertach

To jubileusz szczególny, bo szczególny jest zespół Perfect, który obchodzi właśnie 35-lecie scenicznego istnienia. W jego burzliwej historii było wszystko: ogromna popularność, wielkie przeboje i gigantyczne koncerty, długie wyjazdy za ocean, nagłe zawieszenia działalności i niespodziewane reaktywacje. Zespół to prawdziwy sceniczny wulkan. Wirtualna Polska pojawiła się z kamerą na jubileuszowym koncercie legendarnego Perfectu. Koncert był transmitowany na żywo na antenie Telewizji POLSAT.

Share
d2fnt56

Podczas występu można było usłyszeć wszystkie największe przeboje, które elektryzowały fanów już w latach 80., a dziś należą do najważniejszych piosenek polskiej muzyki rozrywkowej: "Chcemy być sobą", "Pepe wróć", "Ale w koło jest wesoło", "Nie płacz Ewka", "Niewiele ci mogę dać", czy z lat 90. "Kołysanka dla nieznajomej", "Niepokonani". Nie zabrakło także kultowej "Autobiografii", która wygrała w plebiscycie WP na najlepszy utwór Perfectu.

Na scenie łódzkiej Areny pojawili się znakomici goście: Patrycja Markowska, Igor Herbut czy Ryszard Sygitowicz, legendarny gitarzysta z pierwszego składu zespołu. VP Media Product Grupy WP Jarosław Grabowski wręczył Grzegorzowi Markowskiemu nagrodę z okazji jubileuszu. Lider Perfectu podziękował WP za wsparcie i przyjacielskie relacje.

Reporter: Joanna Stanisławska Zdjęcia: Mikołaj Przeździak Producent: Dominika Płońska

d2fnt56

Podziel się opinią

Share
d2fnt56
d2fnt56
Więcej tematów