Trwa ładowanie...
d2op2wx

Owsiak bacznie obserwuje sprawę Sklepowicza. Prezes WOŚP zamierza poprzeć kobiety

Jurek Owsiak walczy nie tylko o godność seniorów, którym od kilku lat stara się zapewnić dobre warunki na szpitalnych oddziałach, ale także kobiet. Prezes WOŚP jednoznacznie ocenił skandaliczne słowa Sklepowicza i postanowił wesprzeć kobiety w walce o szacunek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Owsiak bacznie obserwuje sprawę Sklepowicza. Prezes WOŚP zamierza poprzeć kobiety
(East News, Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER)
d2op2wx

Roman Sklepowicz swoją seksistowską wypowiedzią na temat uczestniczek Czarnego Protestu wywołał falę oburzenia. Choć prawnik przeprosił za swoje słowa, tłumacząc, że "miał głupi dzień", dla wielu Polek (i Polaków!) sprawa nie jest zamknięta. Do prokuratury postanowiono złożyć zawiadomienie o podejrzeniu dokonania przestępstwa publicznego znieważenia. Wzór takiego zawiadomienia opublikowała na Facebooku Paulina Młynarska.

Jurek Owsiak przyznał, że bacznie obserwuje sprawę Sklepowicza. "Jeżeli będzie taka potrzeba, to nasza kancelaria prawna także może służyć pomocą" - napisał na Facebooku. Prezes WOŚP podziękował wszystkim, którzy zajęli jasne stanowisko w sprawie skandalicznych słów prawnika. Do swojego postu dołączył także wymowne zdjęcie, które ma podkreślać sens walki o godność kobiet w każdym wieku.

"Bardzo dziękuję, że w tej konkretnej sprawie bezprecedensowego poniżenia walczących o swoje prawa kobiet wypowiedziało się jednoznacznie tak wielu Polaków" - napisał, a następnie podzielił się pozytywną wiadomością - "Domowy Szpital" w Białej Podlaskiej już niedługo otrzyma imię Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystko za sprawą serduszek, które ma na sobie większość sprzętów stanowiących wyposażenie placówki.

d2op2wx

Podziel się opinią

Share

d2op2wx

d2op2wx
Więcej tematów