Trwa ładowanie...
ycipk-3nzcmu
ycipk-3nzcmu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
gruzja

Osetia Płn. chce niepodległej Osetii Płd.

Parlament Osetii Północnej, republiki wchodzącej w skład Federacji Rosyjskiej, wystąpił o uznanie przez Moskwę niepodległości Osetii Południowej - separatystycznego, prorosyjskiego regionu Gruzji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-3nzcmu

W odezwie skierowanej do prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa i szefów obu izb rosyjskiego parlamentu napisano, że parlament północnoosetyjski podziela stanowisko władz Rosji, że po ostatnich walkach niemożliwa jest reintegracja Osetii Płd. z Gruzją.

Dlatego też - czytamy w dokumencie - "prosimy was o rozpatrzenie kwestii uznania Osetii Południowej przez Federację Rosyjską".

W wynegocjowanym przez prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego i prezydenta Miedwiediewa sześciopunktowym planie zakończenia wojny w Gruzji napisano m.in., że rozpocznie się międzynarodowa dyskusja o statusie Osetii Płd. i Abchazji oraz drogach zapewnienia ich bezpieczeństwa.

ycipk-3nzcmu
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3nzcmu

ycipk-3nzcmu
ycipk-3nzcmu