Trwa ładowanie...
d3w6tw1

Orlen przeprasza za skandaliczne zachowanie pracowników. Wyrzucili ze stacji dzieci z puszkami WOŚP

Jeden z użytkowników serwisu Twitter poinformował wczesnym popołudniem, że ze stacji Orlen wyrzucono wolontariuszy WOŚP. Dopytany powiedział, że ofiarami skandalicznego zachowania pracowników stacji padły jego dzieci. Orlen przeprosił i obiecał wyjaśnić sprawę.
Share
Orlen przeprasza za skandaliczne zachowanie pracowników. Wyrzucili ze stacji dzieci z puszkami WOŚP
Źródło: PAP
d3w6tw1

"No to żegnamy się PKN Orlen" napisał na swoim Twitterze Filip Lachert. Mężczyzna deyczję uzasadnił faktem wyproszenia wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z jednej ze stacji paliw. Dopytany przez innego użytkownika portalu społecznościowego dodał, że chodzi o jego dzieci.

"Świetna nauka dla nich na przyszłość o tym jak działa Polska" - podsumował gorzko całą sytuację. Koncern paliwowy zareagował w niecałą godzinę. Na twitterowym koncie Orlenu pojawił się wpis: "Przykry incydent, za który przepraszamy! Cenimy WOŚP i wysiłek wolontariuszy". W poście był także hashtag #MasterCardgrazWOSP, za umieszczenie którego Orkiestra każdorazowo dostaje 5 zł.

Z konta Filipa Lacherta możemy dowiedzieć się, że jego dzieci po raz pierwszy włączyły się do zbierania pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry. Użytkownik nawołuje także, by nie piętnować Orlenu, skoro postanowił przeprosić.

d3w6tw1

Podziel się opinią

Share
d3w6tw1
d3w6tw1
Więcej tematów