Trwa ładowanie...
d44itjv
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Opole 2004: Zespół Varius Manx odcisnął dłonie w Alei Gwiazd


Monika Kuszyńska i Robert Janson z zespołu Varius Manx odcisnęli swoje dłonie w "Alei Gwiazd" w ogródku jednej z opolskich kawiarni. Wcześniej odciski swoich dłoni pozostawili tam m.in. Edyta Górniak, Ewa Bem, Ryszard Rynkowski, zespoły Perfect i Budka Suflera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Kuszyńska i Robert Janson z zespołu Varius Manx
Monika Kuszyńska i Robert Janson z zespołu Varius Manx (PAP, Fot: Krzysztof Świderski)
d44itjv

Odciskanie dłoni w specjalnie przygotowanej masie gipsowej obserwował tłum fotoreporterów i fanów zespołu.

"Bycie w takim towarzystwie jest z pewnością sympatyczne. Traktujemy to chyba bardziej rekreacyjnie niż poważnie, ale miło znaleźć się tutaj" - powiedziała wokalistka Varius Manx. Nie chciała skorzystać z przygotowanego ochronnego kremu do rąk. Nie kryła również zaskoczenia tłumem, który czekał na spóźnionych z powodu korków w mieście bohaterów imprezy.

Po ceremonii Kuszyńska i Janson przez kilka minut pozowali fotoreporterom, a lider zespołu żartem zapowiedział, że "za rok odbijemy tu głowy". Później usiedli w ogródku kawiarni i rozdawali swoim fanom autografy.

Varius Manx obchodzi w Opolu 15-lecie istnienia. Z tej okazji wystąpi jako gwiazda w drugiej części sobotniego koncertu Superjedynki. Równolegle z jubileuszem na rynku pojawiła się nowa płyta grupy - "Emi", na której wokalistka debiutuje jako autorka tekstów. "Do tej pory miałam głównie teksty pisane przez mężczyzn. Wydaje mi się, że wokalista powinien sam sobie pisać słowa. Ja teraz mam komfort, bo wiem o czym śpiewam" - powiedziała Kuszyńska.

d44itjv

Podziel się opinią

Share

d44itjv

d44itjv
Więcej tematów