Trwa ładowanie...
28-05-2004 19:20

Opole 2004: Zespół Varius Manx odcisnął dłonie w Alei Gwiazd


Monika Kuszyńska i Robert Janson z zespołu Varius Manx odcisnęli swoje dłonie w "Alei Gwiazd" w ogródku jednej z opolskich kawiarni. Wcześniej odciski swoich dłoni pozostawili tam m.in. Edyta Górniak, Ewa Bem, Ryszard Rynkowski, zespoły Perfect i Budka Suflera.

Share
Opole 2004: Zespół Varius Manx odcisnął dłonie w Alei GwiazdŹródło: PAP, fot: Krzysztof Świderski
d4mgx4n

Odciskanie dłoni w specjalnie przygotowanej masie gipsowej obserwował tłum fotoreporterów i fanów zespołu.

"Bycie w takim towarzystwie jest z pewnością sympatyczne. Traktujemy to chyba bardziej rekreacyjnie niż poważnie, ale miło znaleźć się tutaj" - powiedziała wokalistka Varius Manx. Nie chciała skorzystać z przygotowanego ochronnego kremu do rąk. Nie kryła również zaskoczenia tłumem, który czekał na spóźnionych z powodu korków w mieście bohaterów imprezy.

Po ceremonii Kuszyńska i Janson przez kilka minut pozowali fotoreporterom, a lider zespołu żartem zapowiedział, że "za rok odbijemy tu głowy". Później usiedli w ogródku kawiarni i rozdawali swoim fanom autografy.

d4mgx4n

Varius Manx obchodzi w Opolu 15-lecie istnienia. Z tej okazji wystąpi jako gwiazda w drugiej części sobotniego koncertu Superjedynki. Równolegle z jubileuszem na rynku pojawiła się nowa płyta grupy - "Emi", na której wokalistka debiutuje jako autorka tekstów. "Do tej pory miałam głównie teksty pisane przez mężczyzn. Wydaje mi się, że wokalista powinien sam sobie pisać słowa. Ja teraz mam komfort, bo wiem o czym śpiewam" - powiedziała Kuszyńska.

d4mgx4n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mgx4n
d4mgx4n
Więcej tematów