Trwa ładowanie...
Policja

Okradły metodą "na administratora". Rozpoznajesz te kobiety? Szuka ich policja z Warszawy

Stołeczna policja prosi o pomoc w poszukiwaniu fałszywych ''administratorów''. Chodzi o kobiety, które pod pretekstem kontroli stanu wody weszły do lokalu mieszkanki Śródmieścia. Wizerunek prawdopodobnych sprawczyń przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu.

Share
Okradły metodą "na administratora". Rozpoznajesz te kobiety? Szuka ich policja z Warszawy
Źródło: WawaLove.pl
d12272k

Kradzieży dokonały dwie kobiety. Do mieszkania poszkodowanej dostały się pod pretekstem kontroli stanu wody. Po ich wyjściu pokrzywdzona zorientowała się, że została okradziona. Z lokalu zniknęły cenne przedmioty, między innymi biżuteria, srebrne i okolicznościowe monety oraz pieniądze. Straty oszacowano na ponad 17 tysięcy złotych.

Każdy, kto rozpoznaje osoby widoczne na publikowanych zdjęciach lub ma informacje na temat tego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12 w Warszawie.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22 60 383 92, albo w formie elektronicznej pisząc na adres:* krp1warszawa@policja.waw.pl.*

d12272k

Podziel się opinią

Share
d12272k
d12272k
Więcej tematów