bbc
17-05-2017 (13:35)

Ogromna wpadka dziennikarza BBC. Chciał tylko, by kobieta wyszła z kadru

Spektakularna wpadka brytyjskiego dziennikarza przejdzie do historii. Mężczyzna chciał tylko przesunąć kobietę z kadru, niestety jego ręka znalazła w nieodpowiednim miejscu. Internauci szybko wyhaczyli niefortunny moment i opublikowali fragment serwisu informacyjnego w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ogromna wpadka dziennikarza BBC. Chciał tylko, by kobieta wyszła z kadru
(screen, Fot: YouTube)

Dziennikarz BBC rozmawiał ze swoim gościem na temat czerwcowych wyborów parlamentarnych. Wywiad był transmitowany na żywo we wtorkowym wydaniu serwisu informacyjnego.
Nagle rozmówcom przeszkodziła kobieta, która weszła w sam środek kadru. Z uśmiechem na twarzy pokazała do kamery podniesiony w górę kciuk. Zbity z tropu dziennikarz chciał jak najszybciej "pozbyć" się problemu i przesunął kobietę, nie odrywając wzroku od swojego gościa. Traf chciał, że jego dłoń... wylądowała nie tam gdzie powinna. Oburzona kobieta uderzyła dziennikarza w ramię i odeszła.
Wpadka dziennikarza okazała się hitem internetu - od wczoraj nagranie wyświetlono prawie 200 tysięcy razy.

To nie pierwszy popis największego brytyjskiego nadawcy. W marcu sieć podbił filmik z wypowiedzią eksperta, który transmitował relację na żywo z gabinetu, we własnym domu. Nagle oczom tysięcy widzów ukazała się tańcząca dziewczynka, zaraz za nią niemowlę w chodziku, a za nimi pędząca niania. Film umieszczony na oficjalnym profilu BBC News Beat został wyświetlony aż 89 mln razy!

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.