Trwa ładowanie...
Obława na złodziei na Śląsku. Rykoszet trafił w karetkę
x-news/TVN 24

Obława na złodziei na Śląsku. Rykoszet trafił w karetkę

Złodzieje włamali się do sklepu spożywczego w Ożarowicach koło Tarnowskich Gór (woj. śląskie). Podczas ucieczki alfą romeo, próbowali staranować policjantów. Trwa poszukiwanie sprawców.
Share
d2r9f54

- Policjanci dostali zgłoszenie o włamaniu ok. godziny 3 w nocy. W trakcie pościgu funkcjonariusze oddali kilka strzałów. Jeden z wystrzelonych pocisków trafił w karetkę, która przewoziła pacjentkę. Na szczęście nikomu nic się nie stało - relacjonuje Rafał Biczysko, rzecznik prasowy policji w Tarnowskich Górach.

Sprawcy wcześniej, tej samej nocy, dokonali włamania i kradzieży w innym sklepie w okolicy.

d2r9f54

- Po sprawdzeniu samochodu, którym uciekali napastnicy, okazało się, że auto jest kradzione i pochodzi z okolic Wojkowic. Nie wiemy na razie, kto jest właścicielem pojazdu - mówił Wirtualnej Polsce Biczysko. - Z tego co udało nam się ustalić, mężczyźni nie posiadają przy sobie broni palnej - dodał rzecznik.

Na pytanie WP, czy policja ma już przypuszczenia odnoście do tożsamości sprawców włamań, funkcjonariusz powiedział, że na razie nie może ujawniać takich informacji, ponieważ mogłoby to zaszkodzić dobru sprawy.

d2r9f54

Podziel się opinią

Share
d2r9f54
d2r9f54
Więcej tematów