Trwa ładowanie...
d1wkw9v
d1wkw9v
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
napad

Ninja z mieczem zaatakował... pralnię

Amerykańska policja poinformowała, że mężczyzna ubrany jak japoński ninja i uzbrojony w miecz próbował dokonać napadu na pralnię w mieście Weymouth, w stanie Massachusetts.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1wkw9v

Funkcjonariuszy na pomoc wezwała sprzedawczyni z pobliskiego sklepu, która zauważyła mężczyznę w kominiarce z mieczem za pasem. Mężczyzna wszedł do pralni, wyciągnął miecz i wskazał nim kasę, nakazując jednocześnie obsłudze oddanie wszystkich pieniędzy.

Policjanci podali, że napastnik wyszedł, gdy obsługa pralni poinformowała go o trudnościach z otwarciem szuflady w kasie.

Wciąż trwają poszukiwania sprawcy.

d1wkw9v

Podziel się opinią

Share

d1wkw9v

d1wkw9v
Więcej tematów