Trwa ładowanie...
d21fpte

Niedziela handlowa. 14 czerwca – sprawdzamy które sklepy są otwarte

Czy 14 czerwca jest niedziela handlowa? Które sklepy będą otwarte w niedzielę 14 czerwca?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niedziela handlowa. Czy 14 czerwca jest niedziela handlowa?
Niedziela handlowa. Czy 14 czerwca jest niedziela handlowa? (Getty Images)
d21fpte

Niedziele handlowe w czerwcu 2020

W czerwcu jest tylko jedna niedziela handlowa. Nie jest nią najbliższa niedziela, 14 czerwca. Zakupy będzie można zrobić w niedzielę dopiero 28 czerwca.

Najbliższa niedziela handlowa wypada w ostatnią niedzielę czerwca. Będzie to już czwarta niedziela handlowa w tym roku. Przed nami jeszcze trzy niedziele handlowe.

d21fpte

Niedziele handlowe 2020

W 2019 roku niedziele handlowe przypadały w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. Było ich zatem dwanaście w ciągu roku. W 2020 jest tylko siedem niedziel handlowych. W ostatnie niedziele miesiąca przypadają one w styczniu, czerwcu i sierpniu. Dodatkowo w kwietniu było dwie niedziele handlowe i podobnie będzie też w grudniu, przed Bożym Narodzeniem.

Niedziela handlowa. 14 czerwca

Niedziela 14 czerwca nie jest niedzielą handlową. Nie oznacza to jednak, że w ten dzień w ogóle nigdzie nie można zrobić zakupów.

d21fpte

14 czerwca. Które sklepy otwarte?

W niedzielę, która nie jest niedzielą handlową wyłączone z zakazu handlu są stacje benzynowe, apteki, sklepy działające na zasadzie franczyzy, a także małe sklepy (np. osiedlowe), w których za ladą sprzedaje sam właściciel.

d21fpte

Podziel się opinią

Share

d21fpte

d21fpte
Więcej tematów