Trwa ładowanie...
d3odyvw

Napadł na 54-latkę, ukradł jej łańcuszek i pobił. Z pomocą przyszli sąsiedzi kobiety

Na 54-latkę napadł mężczyzna - zerwał jej łańcuszek, próbował ukraść torebkę, a gdy kobieta się broniła, pobił ją. Przestępcę gonili sąsiedzi kobiety, jednak ten uciekł przy pomocy kolegi. Katowicka policja zatrzymała jednego z nich.
Share
d3odyvw

Na ulicy Szarych Szeregów do 54-letniej kobiety podbiegł przestępca, zerwał z jej szyi łańcuszek. Próbował także wyrwać jej torebkę, a gdy kobieta zaczęła się bronić, zaczął ją bić.

Sytuację zauważyli sąsiedzi kobiety, którzy ruszyli w pościg za napastnikiem. Byli szybsi - dorwali go już po kilkuset metrach. Na ratunek przestępcy przyszedł jego znajomy, między czwórką mężczyzn doszło do szarpaniny. Bandycie wskoczyli do auta i odjechali.

- Świadkowie zdarzenia zawiadomili policję - poinformował w rozmowie z WP.PL Jacek Pytel, rzecznik katowickiej policji. - Jeden z podejrzanych został już zatrzymany, poszukujemy drugiego - dodał.

Dzięki informacjom otrzymanym od świadków katowickim śledczym udało się zatrzymać jednego z podejrzanych, drugi wciąż jest poszukiwany.

d3odyvw

Podziel się opinią

Share
d3odyvw
d3odyvw
Więcej tematów