Trwa ładowanie...
d15r3yx

Mucha o tym, czy PiS domaga się odwołania Łapińskiego: Nie przypuszczam

Rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński bardzo sprawnie realizuje swoje obowiązki - oświadczył zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha. Jego zdaniem Łapiński jest bardzo dobrym rzecznikiem prezydenta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński
Rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński (PAP, Fot: Darek Delmanowicz)
d15r3yx

- Tak, jak w przypadku każdego z ministrów prezydenckich, oceny dokonuje prezydent i tak, jak nas powołał, jest w dowolnym momencie umocowany, żeby nas odwoływać. Mamy świadomość tego, że to są decyzje pana prezydenta, co do tego, jaki zespół współpracowników z nim współdziała. Ja mam opinię pozytywną, jeżeli chodzi o skład osobowy tego zespołu. Mam takie pełne przekonanie, że to jest zespół, który współdziała w realizacji tych przedsięwzięć, które są przed nami - powiedział Paweł Mucha w Polskim Radiu 24.

Orędzie prezydenta Andrzeja Dudy ws. weta

Mucha pytany, czy odwołania Łapińskiego domaga się PiS, wiceszef Kancelarii Prezydenta odpowiedział, że "żaden tego rodzaju komunikat, czy oświadczenie" do niego nie trafiło.

- Nie przypuszczam, nie spodziewam się i wiem, że dzisiaj politycy PiS dementowali tego rodzaju informacje, mówiąc, że są w pełni świadomi tego, że to prezydent decyduje o składzie osobowym, jeżeli chodzi o pracowników kancelarii prezydenta. Więc, rozmawiajmy o tych sprawach, które są istotne - oświadczył Mucha.

d15r3yx

Podziel się opinią

Share
d15r3yx
d15r3yx
Więcej tematów