Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
premiera
20-05-2016 10:05

Miłość w Saybrook - europejska prapremiera komedii Woodego Allena w ten weekend w Teatrze 6.piętro

Od tego weekendu w Teatrze 6.piętro ([ www.teatr6.pietro.pl ]( www.teatr6.pietro.pl )) oglądać można spektakl Miłość w Saybrook, który stanowi dopełnienie teatralnej trylogii pt. Miłość, Zdrada i Przebaczenie według Woody Allena.

Miłość w Saybrook - europejska prapremiera komedii Woodego Allena w ten weekend w Teatrze 6.piętroFot: Jaroslaw Niemczak
dgfm4ye

Reżyserem przedstawienia jest Dyrektor Artystyczny Teatru 6.piętro Eugeniusz Korin, a na scenie podziwiać można takie gwiazdy jak: Sonia Bohosiewicz, Anna Cieślak/Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Liszowska, Szymon Bobrowski, Marcin Perchuć, Andrzej Poniedzielski i Wiktor Zborowski.

Miłość w Saybrook to wyjątkowa zabawa różnymi gatunkami teatru, której głębszym celem jest opowieść o złożonej prawdzie ludzkich uczuć. Opowiadając o miłosnych problemach trzech małżeńskich par, Woody Allen z właściwą sobie błyskotliwością miesza różne konwencje, włączając komedię, absurdalną groteskę oraz kryminał, a robi to, żeby z teatralnej fikcji wydobyć trochę prawdy o naszych tęsknotach i niespełnieniach.

Małżeństwo z siedmioletnim stażem, ona – psycholog, on – ortodonta (Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć), świętują kolejną rocznicę ślubu w swoim uroczym domu w ładnym miasteczku Old Saybrook. Razem z nimi w przyjęciu biorą udział krewni, siostra pani psycholog – właścicielka sklepu z bielizną i jej mąż – chirurg plastyczny (Joanna Liszowska i Wiktor Zborowski). Niespodziewane pojawienie się dawnych właścicieli domu – księgowego-poety (Szymon Bobrowski) i jego nieśmiałej żony (Barbara Kurdej-Szatan/Anna Cieślak) ujawni ukryty w tajemnym schowku porażający sekret…

dgfm4ye

Jeśli dodamy do tego tajemniczego mężczyznę (Andrzej Poniedzielski) oraz serie ciętych żartów, lawinę nie zawsze grzecznych dowcipów oraz muzyczne wstawki śpiewanych hitów o miłości (na przykład „All you need is love” grupy The Beatles) otrzymamy Miłość w Saybrook - spektakl jakiego jeszcze na deskach żadnego polskiego teatru nie było!

Na teatralną trylogię o Miłości, Zdradzie i Przebaczeniu według Woodego Allena składają się się spektakle: „Zagraj to jeszcze raz, Sam”, Central Park West oraz premierowa Miłość w Saybrook (https://teatr6pietro.pl/spektakle/milosc-w-saybrook/). Bilety na wszystkie te spektakle można nabyć na stronie Teatru 6.piętro (www.teatr6pietro.pl)
.

dgfm4ye
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgfm4ye
Więcej tematów