WP

Miller skomentował wyznanie wnuczki o jej orientacji seksualnej

Wnuczka Leszka Millera - Monika, powiedziała niedawno, że jest biseksualna. W sieci zawrzało. Polityk był wyraźnie zaskoczony. Skomentował jej wyznanie i zdradził kilka szczegółów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wnuczka Leszka Millera znów zszokowała
Wnuczka Leszka Millera znów zszokowała (PAP)
WP

Wnuczka Leszka Millera znów zszokowała. Odkąd na Instagramie pojawiła się nowa opcja, która pozwala na zadawanie pytań, Monika Miller też się na uruchomienie takiej opcji zdecydowała. Wśród wielu pytań o wiek, hobby, została zapytana także o swoją orientację seksualną. Stwierdziła w odpowiedzi, że jest biseksualna.

To spowodowało lawinę komentarzy. Internauci spekulują, czy było to szczere wyznanie czy prowokacja. Głos zabrał w tej sprawie nawet Leszek Miller.

- Moja wnuczka nie jest biseksualna, a heteroseksualna. Znam ją od dziecka, miała tylko chłopaków – komentuje w "Super Expressie" były premier Leszek Miller.

WP

- Moja wnuczka nie miała dziewczyn w znaczeniu seksualnym. Monika jest normalną, heteroseksualną kobietą. I miała jak do tej pory tylko narzeczonych, a nie narzeczone - dodał. Zdradziła także, że obecnie Monika jest na etapie rozejścia się z jakimś chłopakiem.

Zobacz także: Pierwszy dzień wakacji. Sprawdzamy jak Polacy wypoczywają nad Bałtykiem

WP

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

Polub WP Wiadomości
WP
WP