Trwa ładowanie...
10-03-2015 15:37

Master Class: Jak zostać mistrzem?

Jak wygrać rajd Dakar i założyć prywatny teatr? Czyli - jak się zostaje mistrzem w swojej dziedzinie? 16 kwietnia na Master Class w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie na to pytanie odpowiedzą m.in. Rafał Sonik, Krystyna Janda, Michał Żebrowski, Zbigniew Boniek i Krzysztof Zanussi wsparci przez psychologów biznesu. To będzie najciekawsze wydarzenie 2015 roku w komunikacji biznesowej.

Master Class: Jak zostać mistrzem?Źródło: Master Class
d127l74
d127l74

Master Class jest skierowane zarówno do doświadczonych graczy na rynku, którzy chcą pozostać liderami w swojej dziedzinie i nie dać się zastąpić innym, ale także dla ludzi młodych i niedoświadczonych, którzy zaczynają od wyznaczania ambitnego celu.

Uczestnicy Master Class dostają unikatową szansę na zdobycie wiedzy w zaledwie osiem godzin porównywalną do przeczytania co najmniej 30 wartościowych książek z zarządzania, psychologii, kultury, filozofii i historii.

- "Przywództwo to potężne połączenie strategii i charakteru. Jeśli już bez czegoś by się można obyć to bez strategii" - gen. Norman Szwarzkopf. Dlatego osobiste doświadczenie Krystyny Jandy, Zbigniewa Bońka, Michała Żebrowskiego, Krzysztofa Zanussiego, Janusza Gajosa i biznesmena Rafała Sonika jest bezcenne, bo ma moc przemiany myślenia, schematów.

Rafał Sonik uważa, że Polacy mają gen dzielności i potrafią jak mało kto pokonywać trudności. - Jeśli do tego dodamy pasję, uczciwość, solidarność to nie my w świecie ale świat w nas będzie szukał inspiracji. Więcej opowiem na Master Class - dodaje zwycięzca rajdu Dakar.

d127l74

Michał Żebrowski zapowiada, że 16 kwietnia będzie chciał opowiedzieć co z doświadczenia twórców może przydać się biznesowi. - Może to że każdy dobry lider, szef, biznesem powinien być jak dobry spektakl czy film: POCIĄGAJĄCY. Każdy lider musi być autentyczny i posiadać umiejętność dotarcia do umysłów i emocji ludzi - przekonuje założyciel teatru VI piętro.

Inną odpowiedź ma Krzysztof Zanussi, który uważa, że trzeba znać dzieła Williama Szekspira. I przytacza złośliwy żart: "Bill Clinton nie był na lekcji, gdy przerabiano Makbeta. Dlatego wziął za żonę Hillary. Kobietę, która bardzo lubi władzę. O tym trzeba wiedzieć zawczasu".

Jacek Walkiewicz przytacza znane w psychologii pojęcie "błysku", czyli momentu, gdy człowiekowi w głowie wszystko się zmienia. - Jak miałem 37 lat dotarło do mnie, że marzenia są po nic. Po prostu po to, żeby je zrealizować. Jeżeli ktoś chciał wejść na Kilimandżaro, to idzie na Kilimandżaro, jeżeli Ingvar Kamprad chciał zbudować Ikeę, to zbudował ją - mówił psycholog w swoim wystąpieniu "Moc możliwości".

Słynny francuski piłkarz Thierry Henry jako dziecko marzył by być drugim Zbigniewem Bońkiem. Sam Boniek uważa, że sport i biznes łączy jedno - udawanie w tych dziedzinach nie ma sensu. - Każdy lider musi być autentyczny i posiadać umiejętność dotarcia do umysłów i emocji ludzi. Jak to zrobić? - pyta prezes PZPN.

d127l74

Odpowiedź padnie 16 kwietnia. Michał Żebrowski zdradzi, co zrobić by zagrać w życiu najlepszą rolę i zostać kim tylko zechcesz. Zbigniew Boniek wskaże jakie są najważniejsze zasady gry nie tylko na boisku, które determinują sukces. O powołaniu do wielkości i sukcesu opowiedzą Rafał Sonik, Robert Gwiazdowski i Juliusz Braun. Krystyna Janda z Januszem Gajosem zetrą się w dyskusji czy "Motywacja jest kobietą czy mężczyzną?". Zaś psychologowie Joanna Heidtman, Jacek Walkiewicz, Leszek Melibruda dadzą nam praktyczne wskazówki nie tylko jak zapewnić trwały wzrost, pokonać obawy i budować motywację, ale przede wszystkim jak mądrze przez mini-zmiany osiągać makro-efekty.

Program Master Class realizowany jest w formie otwartego wydarzenia oraz zamkniętych spotkań dla firm i organizacji przez Fundację Centrum Twórczości Narodowej.

Więcej informacji na stronie organizatora: master-class.org.pl.

d127l74

Fundacja CTN ma 13 lat praktycznego doświadczenia w łączeniu świata biznesu, kultury i nauki. To blisko 50 zorganizowanych inicjatyw: festiwali, kongresów, wernisaży, spotkań, nagrań telewizyjnych. Ponad 800 tys. uczestników, 600 gości specjalnych z Polski i ze świata. Wartość przekazów medialnych to blisko 100 mln zł. Najbardziej medialnym wydarzeniem, relacjonowanym przez 56 stacji telewizyjnych na całym świecie był występ tancerzy breakdance przed papieżem Janem Pawłem II w styczniu 2004 r.

Od początku działalności w Radzie Fundacji CTN zasiadali m.in.: Jan Nowak – Jeziorański, prof. Leszek Kołakowski, prof. Władysław Bartoszewski. Wspierają nas również: Janusz Gajos, Jerzy Stuhr, Waldemar Malicki, Krzysztof Zanuss

d127l74
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d127l74
Więcej tematów