Trwa ładowanie...
d2qauf6

Mary Kay Letourneau, bohaterka tabloidów z lat 90., nie żyje. Co się stało?

Nie żyje Mary Kay Letourneau. Kobieta była na okładkach większości tabloidów w latach 90. po tym, jak zgwałciła swojego ucznia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mary Kay Letourneau nie żyje
Mary Kay Letourneau nie żyje (Getty Images)
d2qauf6

Historia Mary Kay Letourneau jest niewiarygodna

Mary Kay Letourneau w latach 90. XX wieku została skazana za to, że zgwałciła swojego 13-letniego ucznia, Villi'ego Fualaau. Gdy doszło do zbliżenia, kobieta miała 34 lata. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak policja w 1996 roku nakryła parę w miniwanie. Wtedy rodzina nastolatka złożyła zawiadomienie o molestowaniu nieletniego.

Mary Kay Letorneau poszła na ugodę i miała spędzić w więzieniu zaledwie kilka miesięcy. Warunek był jednak taki, ze przejdzie terapię dla przestępców seksualnych i więcej nie spotka się z Villim Fualaau. Po tym jak wyszła na wolność, znów jednak nakryto ją w aucie z nastoletnim Villim. Ostatecznie musiała spędzić w więzieniu 7 lat.

d2qauf6

Nim Villi skończył 15 lat, Mary Kay Letorneau urodziła dwójkę jego dzieci. Kiedy Mary Kay Letourneau odbyła wyrok, dorosły już Villi Fualaau poprosił o zniesienie zakazu zbliżania się do niego. Ostatecznie w 2005 roku para wzięłą ślub.

Małżeństwo przetrwało do 2019. Wówczas się rozwiedli.

Mary Kay Letourneau nie żyje

Mary Kay Letourneau zmarła na chorobę nowotworową. Villi Fualaau, choć byli po rozwodzie, opiekował się nią w ostatnich dniach przed śmiercią.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2qauf6

Podziel się opinią

Share
d2qauf6
d2qauf6