Trwa ładowanie...
dehsklm

Marina Łuczenko-Szczęsna w ciąży? Tak twierdzi jeden z portali

Piękna piosenkarka i bramkarz reprezentacji Polski zostaną rodzicami. Jak informuje jeden z portali plotkarskich, Marina Łuczenko-Szczęsna jest w trzecim miesiącu ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wojtek Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna
Wojtek Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna (Instagram.com)
dehsklm

Według "Faktu", Marina była widziana kilkakrotnie w jednym z prywatnych szpitali w Warszawie. Jak się okazuje, miała istotny powód, aby bywać tam w ostatnich tygodniach.

- To trzeci miesiąc ciąży, więc jest trochę przewrażliwiona na tym punkcie i chodzi do ginekologa z każdą rzeczą. Jak sama mówi, jeszcze do końca do niej nie dotarło, że wkrótce zostanie mamą – powiedział informator tabloidu. Podobno Piosenkarka jest tym bardzo poddenerwowana, ale na szczęście ma duże wsparcie ze strony męża.

Twoja kosmetyczka wymaga uzupełnienia? Skorzystaj ze zniżek dostępnych na stronie Iperfumy kody rabatowe

dehsklm

- Wojtek daje jej wiele wsparcia. Według niego Marina będzie najlepszą matką na świecie. Takie słowa są jej teraz bardzo potrzebne i dodają jej sporo otuchy – dodało źródło. Pozostaje nam pogratulować przyszłym rodzicom i czekać na oficjalne stanowisko Wojtka i Mariny.

   Instagram.com
(Instagram.com)

ZOBACZ TAKŻE: Górniak o Marinie: Fajnie, że chce jej się pracować!

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dehsklm

Podziel się opinią

Share
dehsklm
dehsklm
Więcej tematów