Trwa ładowanie...

"Macierewicz musi odejść". Tomasz Siemoniak szuka "haków" na szefa MON, założył grupę na Facebooku

Tak jak kiedyś Andrzej Lepper non stop domagał się odejścia Leszka Balcerowicza, tak teraz Tomasz Siemoniak chce dymisji Macierewicza. Poseł PO liczy na pomoc Polaków.
Share
Tomasz Siemoniak
Tomasz SiemoniakŹródło: WP.PL
d3p76xs

"Macierewicz musi odejść" to nowa grupa na Facebooku. W tej chwili liczy tylko kilka osób, ale kwestią czasu jest, kiedy dołaczą do niej kolejne.

Do grupy należą już Cezary Tomczyk oraz Piotr Borys. Oczywiście wszyscy powiązani z PO.

"Jako posłowie Platformy Obywatelskiej złożyliśmy wniosek o votum nieufności do ministra Macierewicza. Będę mieć zaszczyt go przedstawiać na posiedzeniu Sejmu" - napisał Siemoniak na Facebooku.

d3p76xs

Według niego, "argumentów, że Macierewicz jest fatalnym i szkodliwym ministrem jest bardzo dużo. Badania pokazują, że taki pogląd podziela większość Polek i Polaków".

Tego o Antonim Macierewiczu mogłeś nie wiedzieć.

Siemoniak: to ważna sprawa dla bezpieczeństwa Polski

Zaapelował aby zgłaszać szkodliwe dla Polski działania szefa MON. "Również tych, których działania Macierewicza i jego ludzi osobiście dotknęły" - zaznacza.

d3p76xs

Według niego, to "niesłychanie ważna sprawa dla przyszłości i bezpieczeństwa Polski. Razem możemy więcej".

Siemoniak opublikował również uzasadnienie wniosku o odwołanie Macierewicza. Napisał, że "Rada Ministrów kierowana przez premier Beatę Szydło bez wątpienia zapisze się w historii Polski jako najgorszy, najmniej profesjonalny, skompromitowany rząd po 1989 roku".

Wymienił również całą listę przewinień Antoniego Macierewicza.

Popracie dla grupy wyraził płk Adam Mazgula.

Siemoniak: nie spocznę, dopóki Macierewicz nie znajdzie się na śmietniku historii

To nie pierwszy raz kiedy Tomasz Siemoniak atakuje Macierewicza. - Absolutnie nie podam temu człowiekowi ręki i nie spocznę, dopóki nie znajdzie się na śmietniku historii. Bo to jest skandal, że ktoś taki jest ministrem obrony - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN.

d3p76xs

Podziel się opinią

Share
d3p76xs
d3p76xs
Więcej tematów