Trwa ładowanie...
di1btar

Lubin: wypadek w galerii handlowej. 16-latka spadła z wysokości kilku metrów

Groźny wypadek w galerii handlowej w Lubinie (woj. dolnośląskie). 16-letnia dziewczyna wypadła z tunelu technicznego budynku i z wysokości sześciu metrów spadła na ziemię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lubin: wypadek w galerii handlowej. 16-latka spadła z wysokości kilku metrów
(WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
di1btar

Do zdarzenia doszło w czwartek w godzinach wieczornych w galerii handlowej Cuprum Arena w Lubinie. Kierowcy jadący do kompleksu musieli być zaskoczeni, gdy nagle na drogę wjazdową z wysokości kilku metrów spadła młoda kobieta. 16-latka wypadła z korytarza technicznego budynku.

- Dziewczyna dostała się do korytarza technicznego i przeszła nim na aluminiową część konstrukcji budynku, której fragment zarwał się pod jej ciężarem. Dzięki interwencji znajdujących się nieopodal policjantów, poszkodowana otrzymała szybką pomoc medyczną – mówi WP asp. Karolina Hawrylciów z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

16-latka została przetransportowana do szpitala do Legnicy. Jej stan określany jest jako stabilny, choć lekarze stwierdzili liczne potłuczenia i złamania.

di1btar

Policja oraz prokuratura od razy zajęły się ustalaniem przyczyn wypadku, a także sprawdzeniem, dlaczego dziewczyna znalazła się w tunelu technicznym.

- W budynku znajduje się dostępny dla wszystkich taras, z którego istnieje przejście do korytarza technicznego. Z posiadanych przez nas informacji wynika, że nie jest ono specjalnie zabezpieczone, jednak 16-latka nie powinna się tam znaleźć. W chwili obecnej prowadzimy czynności pod kątem ewentualnego narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia – dodaje Hawrylciów.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

di1btar

Podziel się opinią

Share

di1btar

di1btar
Więcej tematów