Trwa ładowanie...
d448x78

List gończy za raperem. "Szukajcie, aż znajdziecie"

Policja na podstawie listu gończego poszukuje rapera Tomasza Chady. 36-letni mężczyzna nie wrócił z przepustki do zakładu karnego, gdzie odbywał dwuletnią karę pozbawienia wolności za napad i pobicie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
List gończy za raperem. "Szukajcie, aż znajdziecie"
(sfora.pl)
d448x78

Znany jako "Ciemnej Strony Zwierzchnik", Chada kpi na Facebooku z policji. Wraz z linkiem do informacji o pościgu za nim zostawił komentarz: "Szukajcie, aż znajdziecie. Powodzenia.

Podziel się

facebook.com

d448x78

36-latek został zatrzymany przez policję w Opolu w pierwszych dniach czerwca 2012 roku, tuż przed wydaniem trzeciej, solowej płyty "Jeden z Was". Poprzedni wyrok, odwieszony w 2009 r., odsiadywał w zakładzie karnym w Bydgoszczy.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat poszukiwanego, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 997 lub 112, albo bezpośrednio z policjantami Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII. Na informację czekają policjanci pod numerami telefonów: (22) 603-76-55 (czynny cała dobę) lub (22) 603-76-30 w godz. 8-16.

Tomasz Chada to polski raper wychowany na warszawskim Grochowie. Reprezentujący nurt ulicznego rapu, początkowo mocno związany z legendarną Molestą, czołowy polski wykonawca muzyki rap, wydający obecnie w wytwórni hip hopowej Step Records. Autor jednej z najlepszych płyt w 2009 roku (według felietonistów największego portalu hip hopowego w Polsce). Współpracujący z artystami z czołówki polskiej sceny, takimi jak: Pih, Pyskaty, Sokół, Sobota, Hifi Banda, Pezet, Eldo, Molesta, Ero, Onar, Peja czy Ten Typ Mes. Przez dziennikarzy i blogerów uznany za najbardziej wartościową postać w środowisku hip hopowym w 2009 roku. Wielokrotnie chwalony za debiutancką płytę zatytułowaną „Proceder” oraz za wspólny projekt z białostockim raperem Pihem.

W maju 2009 roku muzyk otrzymał 22 miesięczny wyrok pozbawienia wolności. Po ponad roku odsiadki w więzieniu w Bydgoszczy, raper wyszedł na wolność w czerwcu 2010 roku. Po wyjściu z Zakładu Karnego Chada zagrał kilkadziesiąt koncertów w całym kraju oraz rozpoczął pracę nad drugą płytą zatytułowaną "WGW" (skrót od słów "Wiara Gwarancją Wygranej"). Album ukazał się na rynku 27 maja 2011 roku debiutując na 10 miejscu na liście OLiS. Płyta "WGW" przez okres ponad 3 tygodni znajdowała się na podium najlepiej sprzedających się albumów w sieci salonów EMPIK. Wydawnictwo jak do tej pory promują cztery teledyski.

d448x78

Podziel się opinią

Share

d448x78

d448x78
Więcej tematów