Trwa ładowanie...

Lech Wałęsa o sposobie na Jarosława Kaczyńskiego

Lech Wałęsa podzielił się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych pomysłem, który miałby zapobiec rządom Jarosława Kaczyńskiego. Dzień wcześniej były prezydent zasugerował, że jest gotów do fizycznego odsunięcia prezesa PiS od władzy.
Share
Lech Wałęsa o sposobie na Jarosława Kaczyńskiego
Lech Wałęsa o sposobie na Jarosława KaczyńskiegoŹródło: PAP, Fot: Adam Warżawa
dtaoqx4

Lech Wałęsa słynie ze swojej aktywności w mediach społecznościowych, w których chętnie dzieli się swoimi opiniami na temat sytuacji politycznej w Polsce. Tym razem były prezydent postanowił przedstawić swój pomysł na odsunięcie od władzy Jarosława Kaczyńskiego.

Lech Wałęsa zestawia Kaczyńskiego z Putinem

W sobotę Wałęsa podzielił się ze swoimi fanami na Facebooku pomysłem, który jego zdaniem pozwoli na odsunięcie od rządów w Polsce prezesa PiS. Przy okazji były prezydent zestawił Jarosława Kaczyńskiego z Władimirem Putinem i Alaksandrem Łukaszenką.

dtaoqx4

"Takie to proste, by nie było takich decydentów, jak Kaczyńscy, Orban, Putin, Łukaszenka i podobni, trzeba zrobić to, co od lat proponuję. Tylko jedna kadencja z wyborów, odpoczynek i może być następna. LW" - napisał na Lech Wałęsa

Koronawirus. Specustawa o ochronie zdrowia. Piotr Mueller o pracy lekarzy

Lech Wałęsa o fizycznym odsuwaniu od władzy

Sobotni wpis byłego prezydenta Polski to kontynuacja myśli, którą podzielił się z użytkownikami dzień wcześniej. Wałęsa zasugerował w piątek, że odsunięcie od władzy prezesa PiS może być możliwe wyłącznie przy użyciu siły fizycznej. Były lider Solidarności zadeklarował także, że jeśli społeczeństwo wyrazi taką wolę, to będzie do gotów do działania.

dtaoqx4

"Zawsze ostrzegałem przed Kaczyńskimi i ich kumplami. Zawsze uważałem, że prędzej czy później będzie tylko możliwość fizycznego ich usunięcia niezależnie od ceny. Jak będziecie przekonani, będę do dyspozycji" - czytamy we wpisie byłego prezydenta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dtaoqx4

Podziel się opinią

Share
dtaoqx4
dtaoqx4
Więcej tematów