Trwa ładowanie...
d3xptlt

Laura Bush piękna, Jenna Bush niesforna

Laura Bush (PAP)
Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych Laura Bush znalazła się na liście 50 najprzystojniejszych ludzi świata. Pani Bush jest pierwszą żoną prezydenta USA, którą magazyn People umieścił na swojej publikowanej co roku liście.

d3xptlt
d3xptlt

Na zdominowanej przez gwiazdy hollywoodzkie oraz gwiazdy estrady liście 54-letnia Laura Bush znalazła się obok Julii Roberts, George'a Clooney i Jennifer Lopez. Lista publikowana jest w porządku alfabetycznym i nie stanowi rankingu piękności znajdujących się na niej osób.

Jenna Bush (PAP)
Źródło: Jenna Bush (PAP)

Tymczasem z Austin w Teksasie nadeszły informacje o kłopotach jednej z córek pary prezydenckiej - 19-letniej Jenny Bush. Jest ona świeżo upieczoną studentką pobliskiego University of Texas. W piątek została przyłapana przez policjantów w cywilu w pewnym barze w Austin na piciu alkoholu.

Ponieważ panna Bush zamówiła właśnie kolejkę, policjanci oskarżyli ją - jako niepełnoletnią - o posiadanie alkoholu, co grozi grzywną do 500 dolarów lub praca na rzecz miasta. Jenna Bush miała stanąć w środę przed sędzią Elisabeth Earle z sądu miejskiego, żeby złożyć zeznania, lecz jej obrończyni poprosiła o przełożenie przesłuchania, ponieważ panna Bush przeszła w poniedziałek operację kolana.

Formalnie, w imieniu klienta, może stanąć przed sędzią obrońca, lecz nie praktykuje się tego w przypadku stałych mieszkańców Austin. Sędzia Earle postanowiła więc poczekać, aż panna Bush będzie mogła chodzić. (jask)

d3xptlt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xptlt
Więcej tematów