Trwa ładowanie...
d2toick

Ksiądz spowodował wypadek, w którym zginęła 32-letnia kobieta

Kierujący toyotą, wikary zbąszyńskiej parafii, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w peugeota, którym podróżowała trzyosobowa rodzina. W wypadku zginęła 32-letnia kobieta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ksiądz spowodował wypadek, w którym zginęła 32-letnia kobieta
(KPP w Nowym Tomyślu)
d2toick

Do wypadku doszło w sobotni wieczór na drodze prowadzącej z miejscowości Perzyny w gminie Zbąszyń w Wielkopolsce.

- Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 33-letni kierujący toyotą yaris wyjeżdżając z drogi podporządkowanej 2757P prowadzącej z miejscowości Perzyny, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki peugeot partner, jadącego drogą 2727P w kierunku miejscowości Chobienice i uderzył w jego tylny bok - relacjonuje Przemysław Podleśny, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu

W wyniku zderzenia kierujący peugeotem stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał na prawe pobocze, obracając się kilkakrotnie wokół własnej osi, a następnie wywrócił się na dach, pokonując jeszcze kilkadziesiąt metrów.

d2toick

W wypadku zostały ranne trzy osoby podróżujące peugeotem. O ile kierowca i 2-letnie dziecko nie odnieśli obrażeń zagrażających ich życiu, o tyle 32-letnia pasażerka w wyniku odniesionych ran zmarła następnego dnia w szpitalu.

Obaj kierowcy byli trzeźwy. Jak ustalili dziennikarze Radia Merkury, za kierownicą toyoty siedział 33-letni wikary z parafii w Zbąszyniu, który nie chce komentować sprawy i obecnie przebywa na urlopie. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi mu do 8 lat więzienia.

d2toick

Podziel się opinią

Share

d2toick

d2toick
Więcej tematów