Trwa ładowanie...

Krzysztof Rutkowski zostanie gwiazdą telewizji!

Telewizyjna Czwórka w marcu wyemituje dokument poświęcony postaci Krzysztofa Rutkowskiego - dowiedział się portal Media2.pl. Realizację projektu powierzono znanej dokumentalistce Beacie Biel.

Krzysztof Rutkowski zostanie gwiazdą telewizji!Źródło: PAP, fot: Andrzej Grygiel
d1d111g
d1d111g

Ostatnio w mediach głośno było na temat Rutkowskiego przy okazji sprawy zaginięcia małej Madzi z Sosnowca. W oczach opinii publicznej Rutkowski został bohaterem, który pomógł policji w rozwikłaniu sosnowieckiej sprawy, dlatego też TV4 postanowiła nakręcić dokument o kontrowersyjnym detektywie.

Za realizację projektu odpowiedzialna jest Beata Biel. Autorka jest laureatką nagrody Grand Press 2008 w kategorii reportaż telewizyjny za "Pomoc w śmierci" o szwajcarskim stowarzyszeniu Dignitas, które pomaga ludziom popełnić samobójstwo.

Sam detektyw, przyznał w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim", że po sprawie półrocznej Magdy z Sosnowca jest rozchwytywany przez media. Nakręcenie dokumentu dla TV4 to nie jedyna propozycja, jaką nielicencjonawany detektyw dostał w ostatnim czasie. Jak powiedział, niemiecka telewizja zaproponowała mu nakręcenie serialu detektywistycznego z nim w roli głównej.

d1d111g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d111g
Więcej tematów