Trwa ładowanie...

Prognoza Pogody na dziś – wtorek 19 marca. Sprawdzamy, jaka będzie dziś pogoda w największych miastach w Polsce

Prognoza pogody na dziś (wtorek 19 marca) dla czterech największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakich warunków pogodowych mogą spodziewać się dziś mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Gdańska.

Prognoza Pogody na dziś – wtorek 19 marca. Sprawdzamy, jaka będzie dziś pogoda w największych miastach w PolsceŹródło: iStock.com
dglyktk
dglyktk

Prognoza pogody na dziś – 19 marca Warszawa

Pogoda we wtorek przyniesie całkowite zachmurzenie. Do godziny 10 mogą występować niewielkie opady deszczu.

Temperatura będzie dziś niska. O 7 rano na termometrach zobaczymy 2 st. C, a w najcieplejszym momencie dnia (około godziny 16) 5 st. C. Temperatura odczuwalna rano wyniesie -4 st. C, a po południu wzrośnie do -2 st. C.

Ciśnienie w ciągu dnia będzie rosło. Rano (o godzinie 7) wyniesie 1007 hPa, a po południu (godzina 16) 1013 hPa. Mieszkańcom Warszawy może dokuczać wiatr. Jego prędkość przez większość dnia będzie osiągała 18 km/h.

dglyktk

Prognoza pogody na dziś – 19 marca Kraków

Pogoda w Krakowie przyniesie dziś sporo słońca. Pogodnie będzie do godziny 10, a także o godziny 13. W pozostałej części dnia niebo przysłonią gęste chmury.

O godzinie 7 rano na termometry wskażą 0 st. C. W kolejnych godzinach odnotujemy wzrost temperatury do 5 st. C (o godzinie 10), a o godzinie 16 do 7 st. C. Temperatura odczuwalna będzie się wahać od -5 st. C rano, do maksymalnie 1 st. C po południu.

Na barometrach zobaczymy dziś od 997 hPa o godzinie 7, do 1001 hPa o godzinie 19. W południe siła wiatru może osiągać 25 km/h, w pozostałej części dnia utrzyma się ona na poziomie 10-18 km/h.

Prognoza pogody na dziś – 19 marca Wrocław

Pogoda we Wrocławiuzwiązana będzie dziś z całkowitym zachmurzeniem. Na przejaśnienia będzie można liczyć jedynie w godzinach 13-16.

dglyktk

Termometry we Wrocławiu wskażą dziś od 2 st. C o godzinie 7 rano, do maksymalnie 8 st. C o godzinie 16.
Temperatura odczuwalna rano wyniesie -6 st. C. Po południu wzrośnie do 2 st. C.

Ciśnienie w ciągu dnia będzie roosło. Rano wyniesie 1011 hPa, a po południu 1016 hPa. Mieszkańcom Wrocławia może dokuczać silny wiatr. Jego prędkosć przez większość dnia utrzyma się w przedziale 18-21 km/h.

Prognoza pogody na dziś – 19 marca Gdańsk

Wtorek w Gdańsku rozpocznie się bardzo pogodnie. Od godziny 13 występować będzie całkowite zachmurzenie.

Na termometrach zobaczymy dziś od 2 st. C rano, do maksymalnie 5 st. C o godzinie 13. Temperatura odczuwalna w ciągu dnia wzrośnie z -6 st. (rano) C do -4 st. C (po południu).

O godzinie 7 rano na barometrach zobaczymy 1007 hPa. W kolejnych godzinach ciśnienie będzie rosło. Na koniec dnia (około godziny 22) wyniesie 1017 hPa. Wiatr będzie dziś wiał z prędkością 18-25 km/h.

dglyktk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dglyktk
Więcej tematów