Trwa ładowanie...
d1eaa3c

Kraków. Sprawa śmierci Piotra Kijanki, jest decyzja prokuratury

Jego zaginięciem żyła cała Polska. Śledczy mieli wyjaśnić okoliczności śmierci Piotra Kijanki, którego ciało znaleziono w marcu w Wiśle. Teraz okazuje się, że krakowska prokuratura umorzyła postępowanie w tej sprawie.
Share
Mężczyzna zaginął na początku roku
Mężczyzna zaginął na początku roku Źródło: Facebook.com
d1eaa3c

Od kliku miesięcy prokuratura z Krakowa prowadziła postępowanie ws. śmierci Piotra Kijanki. Wykluczono wątek samobójstwa oraz morderstwa, skupiono się na ewentualnym nieszczęśliwym wypadku. Śledztwo dotyczyło artykułu 155 kodeksu karnego. Chodzi o nieumyślne spowodowanie śmierci.

Jak podaje Onet.pl, postępowanie ws. Piotra Kijanki zostało umorzone. Powodem ma być brak dowodów, które pozwoliłyby na postawienie zarzutów jakiejkolwiek osobie.

Piotr Kijanka zaginął 6 stycznia. Świętował wraz z przyjaciółmi urodziny swojej żony, w restauracji na krakowskim Kazimierzu. Żona wcześniej wróciła do domu, by zająć się dwuletnim dzieckiem pary. Piotr wyszedł z lokalu po godz. 23, ale nie dotarł do domu. Zaginął.

Przez dwa miesiące poszukiwała go rodzina, policja, przyjaciele i tysiące internautów. Jego ciało odnaleziono w marcu przy stopniu wodnym Dąbie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: Onet

d1eaa3c

Podziel się opinią

Share
d1eaa3c
d1eaa3c
Więcej tematów