Trwa ładowanie...
dja3o4l
RMF FM

Kraków: policja zatrzymała kobietę, która ukryła w szafie martwego noworodka

Krakowska policja zatrzymała matkę, która w szafie ukryła martwego noworodka. Kobieta urodziła dziecko w domu, ale na razie nie wiadomo, czy żyło po przyjściu na świat, czy urodziło się martwe - podaje RMF FM.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kraków: policja zatrzymała kobietę, która ukryła w szafie martwego noworodka
(WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)
dja3o4l

Policję zawiadomiła sąsiadka zatrzymanej kobiety, która znalazła zakrwawioną reklamówką w kontenerze na śmieci. Policjantom udało się ustalić, że jedna z mieszkanek bloku była jakiś czas temu widziana w ciąży i teoretycznie powinna już urodzić, ale dziecka nikt dotąd nie widział.

Funkcjonariusze odnaleźli kobietę. Początkowo nie przyznawała się do tego, że była w ciąży. W końcu potwierdziła, że spodziewała się dziecka, ale noworodek urodził się martwy. Zwłoki dziecka miała zakopać przy drodze.

Policjanci pojechali we wskazane miejsce, ale nie znaleźli ciała. Dopiero w kolejnej rozmowie matka przyznała, że ukryła noworodka w szafie.

Jeśli sekcja zwłok wykaże, że dziecko urodziło się żywe, kobieta zostanie oskarżona o morderstwo. Jeśli jednak badania wykażą, że niemowlę przyszło na świat martwe, wówczas kobiecie zostaną postawione zarzuty zbezczeszczenia zwłok.

Źródło: RMF FM

dja3o4l

Podziel się opinią

Share
dja3o4l
dja3o4l
Więcej tematów