Trwa ładowanie...
d1rvlkc
Koronawirus. Konferencja prasowa w Kancelarii Premiera

Koronawirus. Konferencja prasowa w Kancelarii Premiera

Centrum Informacyjne Rządu poinformowało o konferencji prasowej w KPRM o 15:45. Udział w nim wezmą: szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk oraz dr n. med. Artur Zaczyński. Zapraszamy do śledzenia relacji!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1rvlkc

Konferencja prasowa w KPRM rozpoczęła się o 15:45. Udział w niej biorą: minister Michał Dworczyk (szef Kancelarii Premiera) oraz dr n. med. Artur Zaczyński. Spotkanie z mediami zapowiedziano niecałą godzinę po tym, jak w Sejmie zakończyła się debata nad informacją premiera Mateusza Morawieckiego o stanie państwa w obliczu pandemii. Podczas wystąpienia szef rządu ujawnił strategię na walkę z COVID-19, a także plan wobec edukacji podczas pandemii koronawirusa.

- Być może grozi nam trzecia fala. Zależy to od tego, czy znalezione zostaną szczepionka i lekarstwo. Z fluktuacjami możemy mieć jeszcze do czynienia przez pewien okres czasu. Musimy jednak nauczyć się z tym żyć - tłumaczył Mateusz Morawiecki.

d1rvlkc

Wystąpienie Prezesa Rady Ministrów krytykowała opozycja. - To premier Morawiecki mówił: pandemii nie ma co się bać. Potem dla was nic się już nie liczyło. Prawda jest taka, że doszliśmy do ściany. Pan zachowuje się tak, jakby apele do pana nie docierały. Przeciętny lekarz przez tydzień wykonał większą pracę, niż pan i pański rząd przez cały czas pandemii - mówił w Sejmie Borys Budka.

Środa po raz kolejny okazała się rekordowa pod względem zakażeń koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia przekazało informacje o 10 040 nowych przypadkach COVID-19, zmarło kolejne 130 osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1rvlkc

Podziel się opinią

Share
d1rvlkc
d1rvlkc
Więcej tematów