Trwa ładowanie...
Piotr Stefański
28-06-2016 18:06

Kolejna tragedia w Teksasie. Matka zastrzeliła swoje córki

• Zdarzenie miało miejsce w Katy w stanie Teksas
• Christy Sheats zastrzeliła dwie swoje córki
• Sama zginęła z rąk policji
• Kobieta miała problemy psychiczne i przeżywała kryzys

Kolejna tragedia w Teksasie. Matka zastrzeliła swoje córkiŹródło: Eastnews, fot: Houston Chronicle
d1kz0h3
d1kz0h3

Stany Zjednoczone są wzburzone po brutalnym morderstwie, do którego doszło w mieście Katy, w stanie Teksas. Christy Sheats zastrzeliła dwie swoje córki. Sama zginęła z rąk policji.

17-letnia Madison zmarła na ulicy. Jej 22-letnia siostra - w szpitalu. Jak wynika z relacji policji, podczas zorganizowanego przez siebie spotkania rodzinnego matka zaczęła strzelać do swoich córek. Dziewczynom i ich ojcu, który także brał udział w spotkaniu, udało się wydostać z domu. Zaraz po tym 17-letnia Madison upadła na ulicę i zmarła.

Starsza, Taylor, najpierw postrzelona została wewnątrz domu, natomiast po tym jak udało jej się z niego wydostać, matka podążyła za nią i ponownie postrzeliła. Świadkowie twierdzą także, że Christy wróciła wtedy do domu, przeładowała broń, z powrotem wyszła na zewnątrz i kolejny raz strzeliła do córki. Gdy przyjechała policja, Taylor wciąż jeszcze żyła.

Christy Sheats została zastrzelona przez policję po tym jak odmówiła odrzucenia broni. Śledczy starają się ustalić motywy zbrodni, ale wiadomo już, że Christy Sheats miała problemy psychiczne i przeżywała kryzys.

22-letnia Taylor miała dziś wyjść za mąż.

d1kz0h3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kz0h3
Więcej tematów