Trwa ładowanie...

Kobieta chce być tak gruba, że aż nie będzie mogła się ruszać. "Chcę ważyć 450 kg i czuć się jak królowa"

Monica Riley była niegdyś modelką. Jednak jakiś czas temu postanowiła zostać... najgrubszą kobietą na świecie. Chce ważyć 450 kilogramów. Jej chłopak Sid, jest tzw. "karmiącym", który pomaga jej przez cały czas w osiągnięciu celu. Często karmi Monicę przez... lejek i rurkę.

Kobieta chce być tak gruba, że aż nie będzie mogła się ruszać. "Chcę ważyć 450 kg i czuć się jak królowa"Źródło: Barcroft
d4dzi1x
d4dzi1x

Monica Ryley postanowiła pobić rekord w byciu najcięższą osobą na świecie. Kobiecie w jej postanowieniu pomaga jej chłopak Sid, który całymi dniami gotuje dla niej posiłki często też sam ją karmiąc. Ich celem jest przekroczenie 450 kilogramów wagi Monici.

Jak tłumaczy kobieta, dla pary jest to także spełnienie jednej z ich fantazji... seksualnych. Oboje chcą aby kobieta była niezdolna do poruszania się oraz żeby Sid musiał służyć Monice tak, jak podwładny służy królowej.

(fot. Barcroft)
Źródło: (fot. Barcroft)

Już w tej chwili Sid musi pomagać wstawać kobiecie z łóżka lub kanapy.

d4dzi1x

Para planuje także zostać rodzicami. Jak twierdzi Monica, nic ich przed tym nie powstrzyma. Chcę zatrudnić nianię, która pomoże im zaopiekować się dzieckiem.

(fot. Barcroft)
Źródło: (fot. Barcroft)

Monica przez całe życie była otyła, 2 lata temu szykowała się do operacji zmniejszenia żołądka. Jednak tuż przed resekcją postanowiła się wycofać i zaakceptować swoją sylwetkę.

(fot. Barcroft)
Źródło: (fot. Barcroft)

Kobieta zjada 8 tys. kalorii dziennie i jak sama mówi: "Im większa się staję, tym bardziej seksowna się czuję."

d4dzi1x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dzi1x
Więcej tematów