Trwa ładowanie...
d35ns2g

Kilkukilometrowy korek pod Warszawą. Tir wjechał w ekran na S8

• Do zdarzenia doszło na S8 na wysokości wiaduktu pod ul. Powstańców Śląskich

• Kierowca był zakleszczony w kabinie
• Wciąż trwa sprzątanie terenu
• Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami

Share
d35ns2g

Na S8 w okolicach węzła Konotopa, na wysokości wiaduktu pod ul. Powstańców Śląskich, ciężarówka z naczepą uderzyła w ekran akustyczny - poinformował Wirtualną Polskę Rafał Retmaniak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Do zdarzenia doszło około godz. 3.30. Kierowca samochodu ciężarowego zjechał na pobocze i uderzył w barierę dźwiękochłonną. Został ranny, pogotowie zabrało go do szpitala.

Strażacy musieli ewakuować kierowcę z kabiny, ponieważ był zakleszczony. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

d35ns2g

W zdarzeniu nie ucierpieli inni użytkownicy drogi. Tir został już odholowany z miejsca wypadku. Trwa sprzątanie terenu i naprawa barier.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ostrzega o utrudnieniach. - Pojazdy mogą przejechać tylko jednym z trzech pasów ruchu, dwa pasy są zablokowane. W stronę Ursynowa ruch odbywa się prawym pasem ruchu, w stronę Marek - lewym pasem - poinformował Jan Krynicki, rzecznik prasowy GDDiA.

Na wjeździe do Warszawy utworzył się kilkukilometrowy korek, który sięga węzła Marywilska, po drugiej stronie Wisły. na odcinku między Prymasa Tysiąclecia a Lazurową pojazdy poruszają się, ale w powolnym tempie. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:00.

Informacje o aktualnej sytuacji na drodze można uzyskać pod nr 19111

d35ns2g

Podziel się opinią

Share
d35ns2g
d35ns2g
Więcej tematów