Trwa ładowanie...
d2blwrw
kanada

Kanada. Nastolatkowie podejrzewani o zabójstwo trzech osób

Policja w Kanadzie prowadzi poszukiwania dwóch nastolatków podejrzewanych o potrójne morderstwo. W krótkim odstępie czasu mieli oni zamordować parę podróżników oraz niezidentyfikowanego mężczyznę. Policja ostrzega, że domniemani sprawcy mogą być uzbrojeni i ekstremalnie niebezpieczni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kanada. Nastolatkowie podejrzani o zabójstwo trzech osób
Kanada. Nastolatkowie podejrzani o zabójstwo trzech osób (RCMP, Fot: RCMP HANDOUT)
d2blwrw

Ciała 24-letniej Amerykanki i jej chłopaka, 23-letniego Australijczyka zostały znalezione w okolicach parku Liar River Hot Springs w Kolumbii Brytyjskiej - zachodniej prowincji Kanady. Para podróżowała furgonetką w stronę Alaski. Auto najprawdopodobniej zepsuło się w trakcie wycieczki. Niedaleko autostrady, w pobliżu samochodu znaleziono ciała młodych ludzi.

Kanada. Policja wskazała podejrzanych

500 kilometrów dalej, w okolicach miejscowości Dease Lake kanadyjska policja trafiła na ciało niezidentyfikowanego mężczyzny. Znaleziono je w odległości dwóch kilometrów od spalonego kampera, którym mieli poruszać się podejrzani.

d2blwrw

Są to 18-letni Bryer Schmegelsky i 19-letni Kam McLeod. Obaj byli wcześniej uznani przez policję za zaginionych. Teraz policja łączy zabójstwa trzech osób, jednak nie podaje na razie, co naprowadziło ją na ten trop - informuje CNN.

Uzbrojeni i niebezpieczni

Jak informuje na Twitterze kanadyjska policja, mężczyźni ostatni raz byli widziani w okolicach Meadow Lake w prowincji Saskachewan. Służby ostrzegają, że nastolatkowie mogą być uzbrojeni i niebezpieczni.

Zobacz także: „Wałęsa nie był za dialogiem”. Jacek Sasin ostro o byłym prezydencie

Źródło: CNN/gazeta.pl

d2blwrw

Podziel się opinią

Share

d2blwrw

d2blwrw
Więcej tematów