ycipk-yamfn6

Jarosław Kaczyński jest liderem PiS-u. Sasin zdradza kto jest numerem dwa

- Po Jarosławie Kaczyńskim jest kolegialne kierownictwo. Doszukiwanie się tego kto jest na kolejnych pozycjach nie ma większego sensu - mówi Jacek Sasin. Sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów poruszył też temat nagród dla ministrów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Sasin zdradził, że zostanie opublikowana lista na której będzie można zobaczyć szczegóły zwrotu premii przez ministrów
Jacek Sasin zdradził, że zostanie opublikowana lista na której będzie można zobaczyć szczegóły zwrotu premii przez ministrów (PAP, Fot: Adam Guz)
ycipk-yamfn6

Jacek Sasin potwierdził, że ministrowie oddali już swoje premie. - Nie słyszałem od żadnego z ministrów czy wiceministrów, by się buntował. To jest jednomyślnie postanowienie i zostanie wykonane - powiedział w rozmowie z portalem wyborcza.pl.

Przewodniczący Komitetu Stałego Rządu poinformował, że PiS opublikuje listę kto, ile i komu oddał nagrody przyznane przez Beatę Szydło. - Deklaracja ze strony ministrów była jasna, że przekażą pieniądze na cele społeczne do połowy maja i wtedy wszystko stanie się jasne. Nie śledzę tego, nie pasjonuję się szczególnie tym, żeby śledzić kto oddał, a kto nie - wyjaśniał.

Zobacz także: Żakowski o trauma-biznesie. Zwrócił się do Kaczyńskiego

ycipk-yamfn6

Sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów poruszył też sprawę hierarchii w PiS. - Jest lider Jarosław Kaczyński i jest grupa najważniejszych polityków. Numerem dwa jest kolegialne kierownictwo partii. Doszukiwanie się tego kto jest na kolejnych pozycjach nie ma większego sensu - podsumował Sasin.

Źródło: wyborcza.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
ycipk-yamfn6
ycipk-yamfn6