Trwa ładowanie...
d2g5jmh
Jarosław Gowin gościem programu "Tłit"
tłit
oprac. Piotr Białczyk

Jarosław Gowin gościem programu "Tłit"

Michał Wróblewski zaprasza na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2g5jmh

Dzisiaj gościem programu jest Jarosław Gowin, prezes Porozumienia. Zapraszamy do oglądania programu na stronie głównej WP i w mediach społecznościowych. Podczas środowej rozmowy prowadzący Michał Wróblewski porozmawia z gościem na różne tematy.

Jednym z nich będzie kampania przed wyborami prezydenckimi. Te już za 11 dni - 28 czerwca. Wieczorem dojdzie do kluczowej debaty w TVP - wszyscy kandydaci na prezydenta spotkają się na Woronicza, aby wymienić się swoimi pomysłami na Polskę. Na kilkanaście godzin przed emisją jeden z nich - Rafał Trzaskowski - zamierza pozwać publicznego nadawcę za naruszenie dóbr osobistych.

d2g5jmh

Jednym z wątków toczącej kampanii prezydenckiej jest także spór o prawa osób LGBT - seria wypowiedzi czołowych polityków PiS wywołała oburzenie. List w obronie dzieci LGBT wystosowała Helena Biedroń (mama kandydata Lewicy na prezydenta). Odrzuciła jednak propozycję spotkania się z Andrzejem Dudą w Pałacu Prezydenckim, któremu zarzuciła "działanie pod publikę". Mimo to prezydent spotka się dziś z działaczem LGBT.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2g5jmh

Podziel się opinią

Share

d2g5jmh

d2g5jmh
Więcej tematów