WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
up
02-04-2004 (19:40)

Janusz Lisak zrezygnował z funkcji szefa klubu UP

Poseł Janusz Lisak zrezygnował z funkcji szefa klubu parlamentarnego Unii Pracy - poinformował rzecznik UP Bartłomiej Morzycki. Do kongresu partii obowiązki szefa klubu będzie pełnił dotychczasowy wiceprzewodniczący Andrzej Aumiller.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

"Jesteśmy w przededniu kongresu, a równocześnie na scenie politycznej dzieje się wiele istotnych rzeczy, więc doszliśmy do wniosku, że partii potrzebny jest nowy, bardziej lewicowy wizerunek, a do nowego wizerunku potrzebny jest nowy człowiek, dlatego podjąłem taką decyzję" - powiedział Lisak.

Przyspieszony kongres UP ma się odbyć 24-25 kwietnia (pierwotnie był planowany na połowę maja). Na piątkowej konferencji również obecny szef UP Marek Pol dał do zrozumienia, że nie będzie się ubiegał o ponowny wybór.

Polub WP Wiadomości
WP
WP