Trwa ładowanie...
dwjtjz1
Nasz DziennikZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
gej

Jagiellonka a homoseksualizm

Na Uniwersytecie Jagiellońskim studenci wysłuchają w niedzielę
wykładu na temat ruchów gejowsko-lesbijskich. Poprowadzi go znany
organizator krakowskich marszów homoseksualistów - gorszy się "Nasz
Dziennik".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jagiellonka a homoseksualizm
(Jupiterimages)
dwjtjz1

Gazeta uważa, że kiedy przed 664 laty powstawał Uniwersytet Jagielloński, jej fundatorowi zależało na tym, aby zyskiwał na tym prestiż i znaczenie państwa. Akademia była też miejscem kształcenia elit.

Wykład, który ma poprowadzić Samuel Nowak, szef Fundacji Kultura dla Tolerancji, wg gazety stawia sobie za cel "krzewienie postaw tolerancyjnych wobec osób homo- bi- oraz transseksualnych".

Owa sytuacja bulwersuje organizacje społeczne i wielu naukowców. Jak argumentują, "mamy tu do czynienia z próbą uwiarygodnienia homoseksualnej ideologii poprzez posłużenie się marką szacownej uczelni".

dwjtjz1

Podziel się opinią

Share

dwjtjz1

dwjtjz1
Więcej tematów