Trwa ładowanie...

Jacek Żalek we wtorek odniesie się do decyzji Jarosława Gowina o odejściu z PO

Poseł Jacek Żalek, zawieszony w prawach członka klubu PO, zapowiedział, że dopiero we wtorek wypowie się na temat decyzji Jarosława Gowina, który odszedł z PO. Żalek nie odpowiedział na pytanie, czy sam także zamierza opuścić Platformę.

Jacek Żalek we wtorek odniesie się do decyzji Jarosława Gowina o odejściu z POŹródło: PAP, fot: Paweł Supernak
d2wmeap

Czytaj też: Jarosław Gowin odchodzi z PO

Jarosław Gowin, z którym Żalek blisko współpracuje, w poniedziałek poinformował, że odchodzi z PO z powodu polityki rządu m.in. ws. OFE oraz podatków. - Doszedłem do granicy, za którą lojalność wobec partii stoi w konflikcie z lojalnością wobec Polaków - oświadczył.

Jacek Żalek w poniedziałkowej poinformował, że tego dnia w żaden sposób nie skomentuje decyzji Gowina o odejściu z PO. Nie odpowiedział na pytanie, czy sam także zamierza opuścić Platformę. Dodał jedynie, że będzie wypowiadał się w tej sprawie we wtorek. - Jutro będę musiał zabrać głos, to oczywiste, bo wszyscy mnie pytają - podkreślił.

Pod koniec sierpnia władze klubu PO zawiesiły Jacka Żalka w prawach członka klubu na trzy miesiące. Jarosław Gowin dostał karę w wysokości 2 tys. zł. Kary dla Żalka i Gowina były efektem złamania przez obu posłów dyscypliny klubowej.

d2wmeap
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wmeap
Więcej tematów