Trwa ładowanie...

Inwestycja na Saskiej. Kolejny modny adres w stolicy

Od jakiegoś czasu na Saską Kępę pomiędzy stare przedwojenne kamienice i wille, wkradają się elementy współczesnej architektury. Kilka pojedynczych apartamentowców, komercyjnych budynków czy supermarketów, tworzą jednak spójną całość i wygląda na to, że tak już zostanie.

Share
Inwestycja na Saskiej. Kolejny modny adres w stolicy
Źródło: WawaLove.pl
d2x8sla

Kolejny projekt, który ma tam powstać również nie chce zakłócać wyjątkowego klimatu tego miejsca. "Londyńska" bo tak nazywa się nowa inwestycja łączy w sobie atuty kameralnego otoczenia i urokliwych uliczek z przedwojenną zabudową i z nowoczesnymi elementami. Jednocześnie znajduje się blisko ulicy Francuskiej, warszawskiego "salonu" spotkań towarzyskich.

Budowa inwestycji dopiero się rozpoczęła ale już wiadomo, że będzie ona miała charakter ekskluzywny. "Londyńska" oferuje 27 przestronnych apartamentów, o powierzchni od 30 do ponad 165 mkw., rozmieszczonych na trzech piętrach. Inwestor, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, zadbał nie tylko o wysoki standard zamieszkania, ale także o eleganckie przestrzenie wspólne. Przyszli mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji otoczony drzewami ogród i reprezentacyjny hall z recepcją. Autorem projektu jest pracownia adaptic-architekci Rzucidło Kołodziej Spółka Partnerska. Generalnym wykonawcą została firma Kalter. Prace mają się zakończyć na początku 2016 roku.

d2x8sla

Saska Kępa nie należy do najtańszych miejsc pod względem nieruchomości, ale cena mieszkania na tym prestiżowym osiedlu, może jednak zaskoczyć. Aby zostać mieszkańcem apartamentowca przy ul. Londyńskiej 5, trzeba zapłacić od 13 600 zł za mkw. Mimo wysokiej ceny i wczesnego etapu realizacji, lokale są już sprzedane w 30proc. Wygląda na to, że osiedle Saska Kępa zyska nowych mieszkańców z zasobnym portfelem, co dobrze wróży okolicznym przedsiębiorcom, a tym samym całej dzielnicy.

d2x8sla

Podziel się opinią

Share
d2x8sla
d2x8sla
Więcej tematów